ساخت 6 پروژه بزرگراهی در محورهای شمالی و جنوبی استان اردبیل

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/اردبیل وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون در محورهای شمالی و جنوبی استان 6 پروژه بزرگراهی در حال ساخت است.

ساخت 6 پروژه بزرگراهی در محورهای شمالی و جنوبی استان اردبیل

محمد اسلامی عصر شنبه 24 خرداد در خاتمه بازدید هوایی و فشرده خود از پروژه های راه سازی استان اردبیل در جمع خبرنگاران با اشاره به ساخت 6 پروژه بزرگراهی در محورهای شاقتصادی و جنوبی استان اردبیل اظهار کرد: هدفگذاری پروژه های راه سازی در استان اردبیل، افزایش ظرفیت نقاط گلوگاهی و احداث باند دوم است تا از بار ترافیکی جاده ها کاسته شده و تردد تسهیل و بدون خطر صورت گیرد.

اسلامی با اشاره به احداث سالانه 50 تا 60 کیلومتر بزرگراه در استان اظهار داشت: اگر طبق برنامه ریزی در یک بازه زمانی چهارساله این برنامه اجرایی گردد بخشی مهمی از مسائل راه های ارتباطی استان اردبیل حل خواهد شد.

به گفته وزیر راه و شهرسازی با وجود کمبود منابع اقتصادی، دولت مصمم به اجرای تعهدات خود بوده و تا خاتمه دولت دوازدهم برنامه های خود را در استان به خاتمه خواهد رساند.

اسلامی با بیان اینکه در بخش راه حجم سرمایه گذاری در پروژه های اجرایی استان یک هزار میلیارد تومان است، اضافه نمود: برای تکمیل پروژه راه آهن اردبیل - میانه نیزکه تا خاتمه دولت دوازدهم بهره برداری خواهد شد، یک هزار و 600 میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت عملیات ایستگاه راه آهن اردبیل گفت: این ایستگاه مسافربری تا خاتمه تابستان سال جاری بهره برداری خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، بازدید از بهسازی باند اصلی فرودگاه ، بازدید از راه های در دست اجرا گرمی - بیله سوار، پارس آباد - مشگین شهر ، راه های اصلی هشتجین- کوثر ، اردبیل- سرچم و ایستگاه راه آهن از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل بود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 28015

به "ساخت 6 پروژه بزرگراهی در محورهای شمالی و جنوبی استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 6 پروژه بزرگراهی در محورهای شمالی و جنوبی استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید