سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم

به گزارش بلاگ پو، وزیر ورزش و جوانان گفت: روند جوانگرایی مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان ادامه خواهد یافت به طوری که بعد از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم.

سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر درباره جوانگرایی در مدیریت ستادی و فدراسیون ها گفت: در انتخابات فدراسیون ها برخی از مدیران بازنشسته جای خود را به مدیران جوان دادند ، در ادارات کل ورزش و جوانان استان ها هم اکنون هشت مدیر زیر چهل سال داریم.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: روند جوانگرایی مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان ادامه خواهد یافت، به طوریکه بعد از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان، همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم و نوبت برای جوانان است چرا که جوانگرایی در قالب رویکردهای ما قرار گرفته است و موجب اتفاقات خوبی خواهد شد.

سلطانی فر تاکید نمود : قطعاً سیاست دولت و وزارتخانه حضور جوانان در عرصه های مدیریتی است و کوشش ما سپردن امور کشور به جوانان است و قطعاً حضور مدیران جوان موجب ایجاد تغییرات مثبت در ورزش کشور خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: tn.ai
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 425

به "سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان هفته اول تغییرات را ایجاد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید