عبدالمحمدی: نتایج اهداف پروازی مثل قبل رضایت بخش نبود، چشم برهم بزنیم، مسابقات آسیایی بعدی رسیده است

به گزارش بلاگ پو، سرمربی تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی گفت: تیم با انگیزه و یک دستی داریم و برای بازی های آسیایی خبرهای خوبی از اهداف پروازی خواهید شنید.

عبدالمحمدی: نتایج اهداف پروازی مثل قبل رضایت بخش نبود، چشم برهم بزنیم، مسابقات آسیایی بعدی رسیده است

فرشید عبدالمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در پایان مسابقات تراپ قهرمانی آسیا گفت: روز اول مسابقات به آن سطحی که انتظار داشتیم رسیدیم، ولی در روز دوم تیرانداران در یک راند به کیفیت مورد نظر نرسیدند و امتیازها افت داشت. تیم های کویت و هند و رقبای ما تجربه بیشتری دارند و عنوان دار جهان هستند.

وی افزود: ما تلاش کردیم تا به آمادگی برسیم، ولی نتایج مثل قبل رضایت بخش نبود و این اتفاقات در ورزش وجود دارد. در اهداف پروازی متغیرهای زیادی وجود دارد. روز دوم هوا بادی بود ولی این شرایط برای همه وجود داشت و روی امتیاز همه تیراندازان تاثیر داشت. خانم پرورش نیا با اینکه 19 سال سن دارد رکورد برون مرزی ایران را تغییر داد.

سرمربی تیم اهداف پروازی کشورمان ادامه داد: تا چشم برهم بزنیم مسابقات آسیایی بعدی می رسد و به حضور در این میادین نیاز داریم تا تیراندازان از نظر انگیزه و استرس خود را مدیریت کنند. کشورها در سال در 15 تا 20 تورنمنت بین المللی حضور دارند.

وی تاکید کرد: دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی از اهداف پرواری حمایت کرده و ما تا الان نتیجه بدی نگرفتیم، ولی دست مان از سهمیه کوتاه ماند. ما تیم با انگیزه و یک دستی داریم و برای بازی های آسیایی خبرهای خوبی از اهداف پروازی خواهید شنید.

عبدالمحمدی گفت: سهمیه المپیک پایان کار ما نیست. خدا را شکر تیراندازی سه سهمیه گرفته و فرقی نمی کند در کدام بخش تفنگ، تپانچه و یا اهداف پروازی باشد. تیراندازی نشان داده در رده بندی مدال های ایران در بازی های آسیایی موثر بوده است.

وی با اشاره با نتایج سایر تیراندازان شرح داد: اگر امتیازهای ملی پوشان را نگاه کنیم، می بینیم تیم های عنوان دار رکورد پایین تر از ما زدند. خانم پرورش نیا با اختلاف 6 امتیاز به فینال نرسید. در مسابقات قبلی محمد حسین پرورش نیا با امتیاز 121 رکورد زد واگر همین امتیاز را تکرار کرده بود، فینالیست بود. امروز، روز خوب ما نبود و و آن کیفیتی که از بچه ها انتظار داشتیم را ندیدم. شرمنده مردم و حمایت های دادگر شدیم. امیدواریم اهداف پروازی در میادین بعدی روند رو به رشد خود را ادامه بدهد.

سرمربی اهداف پروازی کشورمان در پایان گفت: اینگونه میادین قلب و ذهن تیراندازان را بزرگ می کند و تیرانداز کسب تجربه می کند. اهداف پروازی به زودی خواسته ها را محقق می کند.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 15296

به "عبدالمحمدی: نتایج اهداف پروازی مثل قبل رضایت بخش نبود، چشم برهم بزنیم، مسابقات آسیایی بعدی رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالمحمدی: نتایج اهداف پروازی مثل قبل رضایت بخش نبود، چشم برهم بزنیم، مسابقات آسیایی بعدی رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید