عجیب اما واقعی ؛ فحاشی به همسر کایسدو ؛ به پرسپولیس نمی آیم ، پرسپولیس باز هم ناکام شد ، درویش: کار رقباست!

به گزارش بلاگ پو، پیوستن یکی از گزینه های مجذوب کننده خط حمله پرسپولیس به این تیم به عجیب ترین شکل ممکن منتفی شده است.

عجیب اما واقعی ؛ فحاشی به همسر کایسدو ؛ به پرسپولیس نمی آیم ، پرسپولیس باز هم ناکام شد ، درویش: کار رقباست!

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس همچنان برای جذب مهاجم خارجی در حال کوشش است و در شرایطی که در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس جذب مهاجم طی 48 ساعت آینده تصویب شده بود، این اتفاق باز هم عقب افتاد.

از روز گذشته در رسانه ها نام فیلیپه کایسدو، مهاجم اکوادوری مطرحی که سابقه بازی در منچستر سیتی و اینتر را نیز دارد به میان آمده بود و حتی تصاویر فتوشاپی از او با پیراهن پرسپولیس نیز طراحی شده بود.

درحالی که طرفداران پرسپولیس به جذب یک مهاجم با کیفیت امیدوار شده بودند حالا درویش خبر کنسل شدن این انتقال را به خاطر عجیب ترین علت ممکن را داد.

درویش در این خصوص گفت: ما با یک بازیکن تقریبا تمام کردیم و قرارداد را فرستادیم اما گاها آدم شرمسار می گردد. کارهایی می نمایند بعضی شبه طرفداران... با بازیکنی که صحبت کردیم و تمام شد، گفت باید با همسرم صحبت کنم. او به ما پیغام داد و دیدیم ناراحت است و گفت که به چه جرمی به همسر من فحاشی کردید؟!

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص حرف های این مهاجم افزود: یکسری دلال ها دنبال این هستند که کارمان را خراب نمایند و با من هم رابطه خوبی ندارند. او گفت اصلا نخواهم آمد و کاملا منتفی شد.

او در خصوص لو رفتن نام این بازیکن گفت: متاسفانه از دیروز نمی دانم چه کسی به چه شکلی نام بازیکن را لو داد. قبل از لوکادیا هم همین رخ داد و قرارداد او دو برابر شد. حتی همین امروز صحبت کردیم که آن بازیکن گفته بود باید برای من در زعفرانیه خانه بگیرید.

او در خصوص تهدید این بازیکن ادامه داد: به کایسدو پیغام دادند که دیدی با لوکادیا چه کار کردند؟ برای تو بدتر خواهد شد. شما ببینید نگرش این افراد در خصوص ایران و ایرانی چگونه است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 72414

به "عجیب اما واقعی ؛ فحاشی به همسر کایسدو ؛ به پرسپولیس نمی آیم ، پرسپولیس باز هم ناکام شد ، درویش: کار رقباست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب اما واقعی ؛ فحاشی به همسر کایسدو ؛ به پرسپولیس نمی آیم ، پرسپولیس باز هم ناکام شد ، درویش: کار رقباست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید