عکس جنجالی آقای نماینده با خانواده ای کاملا مسلح!

به گزارش بلاگ پو، یک نماینده کنگره آمریکا چند روز پس از تیراندازی در یک مدرسه، تصویر خانوادگی کریسمس را با اسلحه و صورت های خندان منتشر کرد.

عکس جنجالی آقای نماینده با خانواده ای کاملا مسلح!

به گزارش خبرنگاران، تصویری از این نماینده و خانواده اش درحالی که لبخند می زدند و با انواع اسلحه عکس گرفته بودند، منتشر شده است. توماس ماسی، نماینده ایالات متحده از کنتاکی با انتشار این عکس در توییتر نوشت: کریسمس مبارک! بابانوئل، لطفا مهمات بیاور!

ماسی که نماینده یک منطقه کاملا جمهوری خواه است، تصویر خود و شش نفر دیگر را در حالی که سلاح هایی شبیه مسلسل M 60، تفنگ نیمه اتوماتیک AR-15 و یک مسلسل تامپسون در دست دارند، منتشر کرد. برخی از سلاح های نیمه اتوماتیک به گونه ای ساخته شده اند که تقریبا به سلاح های تمام اتوماتیک مانند مسلسل ها شبیه اند.

طبق قوانین ایالات متحده، سلاح هایی مانند مسلسل به ارتش، مجریان قانون و غیرنظامیانی که مجوز های ویژه ای برای سلاح های ساخته شده قبل از می 1986 دریافت کرده اند، داده می شود.

این تصویر در حالی منتشرشده است که تنها چند روز از تیراندازی اتان کرامبلی، نوجوان 15 ساله در مدرسه ای در آمریکا می گذرد. وی روز سه شنبه 30 نوامبر تیراندازی مرگباری را در مدرسه انجام داد که به کشته شدن چهار نوجوان و زخمی شدن شش نفر دیگر منجر شد.

عکس نماینده مجلس با اسلحه، واکنش های مختلفی در فضای مجازی به همراه داشته است. جان یارموت، نماینده دموکرات ایالات متحده با محکوم کردن پست همکار خود در توییتر نوشت: به شما قول می دهم همه در کنتاکی احمق و بی احساس نیستند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 59093

به "عکس جنجالی آقای نماینده با خانواده ای کاملا مسلح!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس جنجالی آقای نماینده با خانواده ای کاملا مسلح!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید