قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است

به گزارش بلاگ پو، مرتضی قاسمی، در مورد انتقال برادرش از بیمارستان لاله به بروجرد گفت: یک ماه پیش بود که محسن را به خانه برگرداندیم. متاسفانه نتیجه ای هم نگرفتیم و درمانی که تا به امروز اجرا شده، تاثیری در بهبود حال برادرم نداشته و شرایطش هیچ تغییری نکرده است. مغزش کار نمی کند، حرکت و تکلم ندارد و کسی را نمی شناسد. پزشکش به یقین نگفته که خوب نمی شود، اما گفت که فرایند بهبودش خیلی طولانی است. در این نوع آسیب های مغزی، هر چه زودتر فرد از کما خارج شود، میزان آسیبش کمتر است، اما حالا دیگر نزدیک به 7، 8 ماه است که محسن همین شرایط را دارد.

قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است

او در مورد پیگیری قضایی ضاربان قهرمان سابق کشتی آسیا، بیان کرد: ما که از همان ابتدا شکایت کردیم و پیگیری های لازم را انجام دادیم. در کمپ ترک اعتیاد فیلم ها را پاک کردند، اما با دستور قضایی فیلم ها بازیابی شد و حالا چهار ساعت و نیم از زمانی که محسن را مورد ضرب و شتم قرار می دهند را در اختیار داریم. ضاربان محسن، سه نفر هستند، اما یک نفر هست که ضربات سنگین را به سر محسن وارد می کند و او باعث آسیب مغزی برادرم شده، همه ضاربان با قید وثیقه آزاد هستند. ما دو شاهد هم به دادگاه برده ایم. فیلم هست، شاهد هست، همه چیز مشخص است که آن ها محسن را چطور می زنند.

قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا خصومت شخصی بین ضاربان و برادرش وجود داشته که در کمپ ترک اعتیاد به این شکل او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، گفت: محسن که در شرایط عادی نبوده و طبیعتا مقاومت کرده است. در فیلم هم هست. او به ضارب اصلی مشت می زند و از آنجاست که این فرد ضربات وحشتناکی را به سر برادرم می زند. آنقدر او را می زنند که از هوش می رود و در آن وقت هم او را به بیمارستان منتقل نمی کنند. این مرکز را یکی از دوستان معرفی کرده بود و ما محسن را آنجا بردیم. خیلی مراکز به خاطر اینکه می دانستند محسن کشتی گیر بوده، با او رودربایستی داشتند و او را قبول نمی کردند.

برادر قهرمان سابق کشتی فرنگی آسیا با اشاره به اینکه در این مدت برای بهبود محسن قاسمی بیش از یک میلیارد تومان هزینه کرده اند، تاکید کرد: از درمان جوابی نگرفتیم. مادرم خیلی حالش بد است. همین حالا هم 4، 5 نفری هر روز درگیر کار های محسن هستیم.

او ادامه داد: اولین چیزی که می خواهیم سلامتی برادرمان است و اینکه با ضاربانش برخورد قضایی شود. مادرم صبح تا شب بالای سر محسن با یک تکه گوشت درد دل می کند. به خاطر شرایط او، سکته کرده و حالش خوب نیست. شب تا صبح پای تخت محسن می خوابد. شرایط محسن یک طرف، بی قراری مادرمان هم یک طرف. امیدوارم لااقل با مجازات شدن ضاربان محسن، کمی از درد و رنج ما کاسته شود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 31682

به "قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید