قنبری: لغو سه تورنمنت بین المللی کیش قابل پیش بینی بود، عوامل زیادی در مشخص تاریخ جدید مسابقات تاثیرگذار است

به گزارش بلاگ پو، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو گفت: با توجه به لغو مسابقات اخیر در قاره آسیا لغو سه تورنمنت کیش برای ما قابل پیش بینی بود.

قنبری: لغو سه تورنمنت بین المللی کیش قابل پیش بینی بود، عوامل زیادی در مشخص تاریخ جدید مسابقات تاثیرگذار است

علی اشرف قنبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص لغو مسابقات جام فجر، جام باشگاه های آسیا و تورنمنت آزاد تکواندو کیش گفت: این سه رویداد بنا بر بحث اولویت سلامت ورزشکاران و نگرانی فدراسیون دنیای تکواندو، اتحادیه تکواندو آسیا و فدراسیون تکواندو کشورمان به تعویق افتاد. البته با توجه به لغو مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان این موضوع قابل پیش بینی بود.

وی شرح داد: ما آمادگی ذهنی این موضوع را داشتیم و لغو مسابقات برای ما غیر منتظره نبود. همانگونه که فدراسیون تکواندو کلیه مسابقات و ورود به اردوها را کنسل کرده است. تاریخ بعدی این مسابقات نیز با توجه به عادی شدن شرایط ویروس کرونا اعلام خواهد شد و ما با در نظر دریافت مسابقات المپیک، ویروس کرونا و شرایط آب و هوایی جزیره کیش اقدام به برگزاری آن خواهیم کرد.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو شرح داد: اولویت اول برگزاری ما جزیره کیش است و ما باید شرایط آب و هوا و گرمای این فصل را نیز در نظر بگیریم و در یک تاریخ خوب و در بهترین زمان ممکن مسابقات را پیشنهاد بدهیم.

قنبری در پاسخ به این سوال که ملی پوشان المپیکی روی کسب امتیازات مسابقات کیش حساب کرده بودند و با لغو مسابقات و محدودیت زمانی، احتمال عدم برگزاری این مسابقات وجود خواهد داشت، گفت: البته این اتفاق در سرتاسر دنیا افتاده است و بسکمک از مسابقات اروپایی نیز لغو شده است، اما چون قاره آسیا با این موضوع بیشتر درگیر است مسابقات بیشتری در این قاره تعطیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای ما نیز مهم است که ملی پوشان کشورمان از میزبانی این سه رویداد استفاده و 20 امتیاز را کسب کنند، اما شرایط سلامتی در اهمیت بالاتری قرار گرفته است و باید با رعایت اولویت مسائل در این خصوص تصمیم گیری شود. این 20 امتیاز قبل از رویداد المپیکی می توانست کمک زیادی به بچه ها کند، اما متاسفانه با شرایط پیش آمده در حال حاضر از دست رفته است. امیدوارم هر چه زودتر با بازگشت به شرایط طبیعی، اگر توانسیم مسابقات را برگزار کنیم تا این امتیاز از دست نرود.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو شرح داد: نکته این است که در اردیبهشت ماه، ماه مبارک رمضان را نیز در پیش داریم که باعث می شود در این ماه نیز نمی توانیم مسابقات را برگزار کنیم. در مجموع عوامل زیادی در تعیین تاریخ جدید مسابقات تاثیرگذار خواهد بود و با توجه به جمع بندی جمیع جهات برگزاری مسابقات در کیش نیز اولویت نخست ما است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21549

به "قنبری: لغو سه تورنمنت بین المللی کیش قابل پیش بینی بود، عوامل زیادی در مشخص تاریخ جدید مسابقات تاثیرگذار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبری: لغو سه تورنمنت بین المللی کیش قابل پیش بینی بود، عوامل زیادی در مشخص تاریخ جدید مسابقات تاثیرگذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید