لغو طرح ترافیک تا کی ادامه دارد؟

به گزارش بلاگ پو، به گزارش تجارت نیوز، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره آمار مسافران متر اظهار کرد: با فعالیت بیشتر کارمندان ادارات و برخی مشاغل از 23 فروردین تا کنون مسافران مترو نسبت به هفته قبل از آن 100 هزار نفر بیشتر شده و از حدود 250 هزار نفر در روز به 350هزار نفر به طور متوسط روزانه رسیده است.

لغو طرح ترافیک تا کی ادامه دارد؟

وی با اشاره به اینکه آمار مسافران مترو با لغو طرح ترافیک تنها دو درصد کمتر شده است، گفت: از 23 فروردین که طرح اجرایی شد نسبت به روزهای بعد از آن که لغو طرح انجام گرفت مسافران مترو تنها 2 درصد کاهش یافت چراکه مسافران مترو با مسافران خودروهای شخصی یکسان نیستند و دو گروه متفاوت اند بنابراین درصد کمتری با لغو طرح ترافیک استفاده از مترو را برای تردد و جابجایی انتخاب نکرده اند.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه به طور کلی شاخص ترافیک از صفر شروع شده و تا 300 می رسد، ادامه داد: شاخص ترافیک در پایتخت طی هفته ای که گذشت بیشتر شد و در برخی از روزها حتی به بالاتر از 100 و نزدیک 110 رسید این در حالی است که در شرایط عادی که کرونا وجود نداشت ترافیک در پایتخت گاهی به عدد 170 هم می رسید.

حجت در پاسخ به این پرسش که لغو طرح ترافیک تا چه زمانی است، گفت: تا زمانی که کرونا در تهران وجود دارد لغو طرح ترافیک نیز ادامه خواهد داشت.

طرح ترافیک امسال فقط در 23 فروردین اجرایی شد و پس از آن با ابلاغ وزیر بهداشت و ستاد مقابله با کرونا لغو شد.

منبع: فارس

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24192

به "لغو طرح ترافیک تا کی ادامه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو طرح ترافیک تا کی ادامه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید