مجمع ملی سمن ها در کرمان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، روح الله اسدی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت مشارکت اجتماعی، هویت دینی و ملی گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان امور جوانان را مطالبه نموده و در این زمینه ضمن برنامه ریزی، مسائل را رصد و ساماندهی می نماید.

مجمع ملی سمن ها در کرمان برگزار می گردد

وی با اشاره به اینکه مشارکت اجتماعی در زاویه علمی مغفول مانده و کار اندکی اجرا شده است، اضافه نمود: باید از مشارکت جوانان در اجرای طرح ها و امور بهره برد.

اسدی با بیان اینکه مشارکت جوانان باید همیشگی، منظم و هدفمند باشد، اضافه نمود: به عنوان مثال می توان به فعالیت جوانان در قالب سمن ها اشاره نمود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با تاکید بر اینکه مسولان دستگاه های اجرای باید نقد پذیری خود را افزایش داده و از ایده های جوانان استفاده نمایند، اعلام کرد: سمن ها توانمندی های خود را افزایش دهند.

وی نقد بدون ارائه راه چاره پیشنهادی را بی فایده دانست و اضافه نمود: دشمن در بخش هویت دینی و ملی کار می نماید و اگر اقدام جدی در این خصوص نکنیم در سال های آینده ضرر می کنیم.

اسدی با اشاره به اینکه در بحث گردشگری ورزشی در بافت کاری انجام نشده است، گفت: در این حوزه جا برای کار بسیار است و بسیاری از تیم ها ورزشی تمایل به فعالیت در مناطقی مانند بافت دارند.

وی توضیح داد: مجمع ملی سمن ها بهمن ماه در کرمان برگزار می گردد و 400 نفر از جوانان فعال کشور و معاون اول رئیس جمهور و شش نفر از هیئت دولت در این برنامه حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 3537

به "مجمع ملی سمن ها در کرمان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع ملی سمن ها در کرمان برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید