محبی: فریادهای خادم به من انگیزه می دهد، قدر نگرانی او را می دانم

سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد و دارنده مدال طلای آسیا گفت: اینکه خادم در تمرینات میان همه کشتی گیران مستقیما من را خطاب قرار می دهد و از دست من عصبانی می گردد نشان دهنده توجه ویژه اوست و به من انگیزه زیادی می دهد تا بیشتر کوشش کنم.

محبی: فریادهای خادم به من انگیزه می دهد، قدر نگرانی او را می دانم

یدالله محبی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شرایط خود پس از خاتمه اردوی تیم ملی اظهار کرد: اردوی تیم ملی در شرایط بسیار خوبی برگزار و با اعزام تیم ملی به بازی های آسیایی،اردو نیز تا شنبه هفته آینده تعطیل شد تا ان شاءالله پس از آن بار دیگر تمریناتمان را برای حضور در رویدادهای آتی از سر بگیریم.

دارنده مدال طلای آسیا اضافه نمود:طی یک ماه اخیر در تورنمنت های گرجستان و یاشاردوغو ترکیه کشتی گرفتم و به ترتیب عناوین سوم و دوم را بدست آوردم و خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم بتوانم با ادامه همین روند، بهترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشم.

وی درباره اعزام نشدنش به بازی های آسیایی و اینکه آیا توقع داشت در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد یا خیر گفت: بعد از رقابت های انتخابی تیم ملی، کادر فنی صحبت هایی را با من داشت و اصلا بحث حضورم در بازی های آسیایی مطرح نبود. قرار است بر اساس نظر و موافقت کادر فنی به رقابت های جهانی مجارستان اعزام شوم.

محبی درباره انتقاد شدید خادم از کم کاری او در آخرین تمرین تیم ملی پیش از اعزام به بازی های آسیایی گفت: مربیان تیم ملی می دانند من در این مرحله از اردو 3 برابر بقیه کشتی گیران تمرین کردم و علاوه بر تمرینات مشترک بصورت اختصاصی و ویژه تمرین داشتم تا به بهترین شرایط بدنی برسم تا جاییکه در هفته 5 جلسه تمرین کشتی داشتم. به همین خاطر فشار زیادی به بدنم وارد شد و در تمرین بدنم خالی کرد و باعث ناراحتی آقا رسول شد.

وی با تاکید بر اینکه فریادهای خادم به او انگیزه می دهد گفت: آقای خادم برای همه این کارها را نمی کند و وقتی از عملکردم عصبانی می گردد و به من تشر می زند مطمئنا نظر و توجه خاصی روی من دارد و این موضوع به من انگیزه زیادی می دهد تا بیشتر کوشش کنم. اینکه خادم بین همه کشتی گیران مستقیم من را خطاب قرار می دهد نشان دهنده توجه او به من است و قطعا قدر نگرانی خادم را می دانم و تمام توانم را به کار می گیرم تا رضایت او را جلب کنم. چند بار با خادم صحبت کردم و به او قول دادم هر چه در توانم هست را می گذارم تا اینبار بهترین نتیجه را برای تیم ملی بگیرم.

آزادکار وزن 125 کیلوگرم تیم ملی در خاتمه درباره وضعیت نفرات اعزامی تیم ملی به بازی های آسیایی و پیش بینی خود از نتایج تیم ملی در این رقابت ها گفت: همه نفراتی که به بازی های آسیایی اعزام شدند تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و همگی به لحاظ روحی و بدنی در شرایط بسیار خوبی هستند. امیدوارم همگی بهترین نمایش را داشته باشند و با دست پر به ایران بازگردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محبی: فریادهای خادم به من انگیزه می دهد، قدر نگرانی او را می دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: فریادهای خادم به من انگیزه می دهد، قدر نگرانی او را می دانم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید