محکومیت باشگاه تراکتور در 2 پرونده

به گزارش بلاگ پو، باشگاه تراکتور تبریز در دو پرونده کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال محکوم شد.

محکومیت باشگاه تراکتور در 2 پرونده

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته شرایط بازیکنان به توضیح زیر است:

در پرونده شکایت علی پارسا از باشگاه استقلال ملاثانی بابت مطالبه وجه 740 میلیون ریالی، کمیته شرایط بازیکنان به علت اعلام رضایت از سوی خواستار قرار رد دعوا صادر کرد.

با شکایت بهنام نصیری از باشگاه تراکتور بابت مطالبه 495 میلیون ریالی، تراکتور به پرداخت 135 میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت فرزاد نادری از باشگاه تراکتور بابت مطالبه 495 میلیون ریالی، منجر به صدور رأی محکومیت باشگاه به پرداخت 135 میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

سید فرجه اله سیف السادات در قالب شکایتی از باشگاه شهرداری ماهشهر، مطالبه 630 میلیون ریالی را ارائه کرد که این طبق رأی ، این باشگاه محکوم به پرداخت 118 میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.

هیئت فوتبال استان بوشهر از بهمن سالاری بابت هزینه خروج از استان شکایت کرد که رأی کمیته شرایط بازیکنان، پرداخت مبلغ 85 میلیون ریال از سوی سالاری به انضمام هزینه دادرسی است.

در شکایتی مشابه از سوی هیئت فوتبال استان بوشهر از مهرداد کریمیان بابت پرداخت نکردن هزینه خروج از استان، کمیته شرایط بازیکنان به علت عدم وجود مستندات مثبت از سوی شاکی، قرار رد صادر کرد.

هیئت فوتبال استان بوشهر از ابوالفضل درویشوند بابت هزینه خروج از استان شکایت کرد که رأی کمیته شرایط بازیکنان مبنی بر پرداخت مبلغ 85 میلیون ریال از سوی درویشوند، به انضمام هزینه صادر شد.

هیئت فوتبال استان خراسان شمالی از حامد اسدپور بابت هزینه خروج از استان شکایت کرد که کمیته شرایط بازیکنان، به علت عدم وجود مستندات مثبت از سوی شاکی قرار رد صادر کرد.

مسعود عبدی (باشگاه خیبر خرم آباد) از محمد حاجی محمدعلی ترکمانی (باشگاه اسپاد الوند) با موضوعیت استرداد مالکیت امتیاز شرکت در مسابقات لیگ دسته دوم کشور و مطالبه خسارت، شکایت کرد که کمیته شرایط بازیکنان با توجه به استرداد دادخواست به وسیله شاکی، جهت رسیدگی با تکلیفی روبرو نبوده و قرار رد دعوا صادر کرد.

در شکایت علیرضا شیخلر از باشگاه مبل کریمی البرز (بوتا پارس ایرانیان) بابت مطالبه وجه 300 میلیون ریالی، منجر به صدور رأی محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی شد. باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از باشگاه شاهین بندرعامری با موضوعیت مطالبه غرامت آموزشی شکایت کرد که کمیته معین شرایط بازیکنان، شاکی را مستحق دریافت غرامت آموزشی ندانسته است و قرار رد دعوا صادر کرد.

مسلم حق شناس از باشگاه قشقایی شیراز به علت مطالبه 800 میلیون ریالی شکایت کرد که این باشگاه طبق رأی، به پرداخت 740 میلیون ریال و هزینه دادرسی در مهلت 30 روزه مقرر در مقررات نقل وانتقالات، از تاریخ قطعیت دادنامه محکوم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 57590

به "محکومیت باشگاه تراکتور در 2 پرونده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت باشگاه تراکتور در 2 پرونده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید