مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری ایلام معارفه شد

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/ایلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از زحمات مدیرکل سابق دفتر سرمایه گذاری استانداری تقدیر و امیرحسین بهرامی را در این سمت معارفه کرد.

مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری ایلام معارفه شد

جهانگیر رستمزاد در نشست تکریم و معارفه مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری ایلام با بیان اینکه تدوین شناسنامه اقتصادی استان در بخش های مختلف ضرورت دارد، اظهار کرد: تلاش دولت بهبود شرایط معیشت، رفع مسائل مردم و توسعه اقتصادی است.

وی با تاکید بر تعامل، همکاری و هماهنگی مجموعه مدیران اقتصادی در رفع موانع تولید، فراهم نمودن زیرساخت های اقتصادی و جذب سرمایه گذاری، گفت: باید با پیگیری ، کار عملیاتی و حضور میدانی ضمن رصد مسائل راهکارها و برنامه های اجرایی ارائه و در قالب سند آمایش سرزمینی، توجه به منابع و ظرفیت های استان و تسهیل در فرایند سرمایه گذاری در دستور کار مدیران این حوزه قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: مدیران کل را آخرین ملجأ مردم برا حل مسائل دانست و گفت: گشاده رویی ، حسن خلق و سعه صدر از ویژگی های شاخص مدیران مردمی است.

وی بر ضرورت باز بودن دفاتر مدیران و رفع مسائل مردمی تاکید کرد و گفت: یک مدیر خوب باید زودتر از همه بیاید ، با دغدغه مندی مندی مسائل و مسائل را پیگیری نماید و دیرتر از همه محل کار را ترک کند.

رستمزاد اضافه کرد: حوزه اقتصادی باید چابک تر شود و با توجه به انتظارات دولت و مردم به سرعت به مسائل و مسائل رسیدگی کند.

وی ستاد تسهیل، گفت و گوی دولت و بخش خصوصی، شناسایی واحدهای راکد، بررسی دقیق شرایط واحدها و میزان ظرفیت آنها را از مهمترین مسوولیت های این حوزه برشمرد و گفت: باید شناسنامه اقتصادی استان در بخش های مختلف شامل شهرک ها، نواحی صنعتی و خارج از آن تهیه شود تا رزومه ای از واحدهای اقتصادی در این حوزه داشته باشیم.

رستمزاد از مدیرکل نو دفتر سرمایه گذاری و جذب استانداری خواست ضمن شناسایی موانع و احصا مسائل و مسائل در راستای رفع آنها برنامه ویژه ای تدوین کند.

وی پیگیری راه اندازی منطقه آزاد وسرمایه گذاری حوزه های نفتی از دیگر اقدامات مهم در تصدی این مسوولیت برشمرد.

در پایان این نشست از زحمات غلامعباس آذر تقدیر و امیرحسین بهرامی به عنوان مدیرکل نو دفتر سرمایه گذاری معارفه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 59552

به "مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری ایلام معارفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری ایلام معارفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید