مرادی: به دنبال یک مربی خوشنام و آشنا با الفبای فوتبال هستیم، بازیکنان پارس جنوبی با باشگاه قرارداد دارند

به گزارش بلاگ پو، مدیرعامل موقت باشگاه پارس جنوبی جم، گفت که باشگاه برای جانشینی فراز کمالوند به دنبال جذب یک مربی خوشنام است که با الفبای فوتبال آشنا باشد.

مرادی: به دنبال یک مربی خوشنام و آشنا با الفبای فوتبال هستیم، بازیکنان پارس جنوبی با باشگاه قرارداد دارند

مراد مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پذیرش استعفای فراز کمالوند از هدایت تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اینگونه نیست که بگوییم با این استعفا موافقت شده یا خیر، اما کمالوند پارس جنوبی را ترک کرده است! همه می دانند که چه مسائلی داریم و از او تشکر می کنم که با این مسائل ساخت.

وی درمورد مذاکره باشگاه پارس جنوبی با گزینه های جایگزینی کمالوند شرح داد: به دنبال دریافت برنامه از مربیان مورد نظرمان هستیم تا هرچه زودتر، یک مربی خوشنام و خوش چهره که با مربیان بزرگی کار کرده و علم و الفبای فوتبال را می داند، جذب کنیم. تیم که قطعاً در لیگ برتر می ماند، اما تلاش می کنیم یک مربی خوبی بیاوریم که به ما کمک کند و به تیم ثبات بدهد. گزینه های زیادی داریم و با آنها مذاکرات را شروع کرده ایم.

مدیرعامل موقت باشگاه پارس جنوبی جم درخصوص اظهارات برخی بازیکنان پارس مبنی بر جدایی از این باشگاه به خبرنگاران گفت: بازیکنان با باشگاه پارس جنوبی قرارداد دارند و باشگاه هم به تعهدات خود عمل کرده و می کند. بازیکنی که با باشگاه قرارداد دارد، به تیمی نمی رود. ما بازیکنان بسیار بامعرفتی داریم.

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا او حق امضای قرارداد سرمربی جدید پارس جنوبی را دارد یا خیر، گفت: در حال حل این مشکل هستیم.

وی در این باره که آیا سرمربی جدید زردپوشان تا دیدار روز پنجشنبه آنها مقابل پرسپولیس انتخاب خواهد شد یا خیر، گفت: خیلی دوست داریم این اتفاق رخ دهد، اما بعید می دانم. دوست داریم اگر مربی جدید روی نیمکت تیم ننشیند، حداقل نام او مطرح باشد!

مدیرعامل موقت باشگاه پارس جنوبی با اشاره به اظهارات فراز کمالوند مبنی بر اینکه این باشگاه یک دفتر کار ندارد، گفت: سه سال است که چنین شرایطی داریم و باشگاه از سه سال پیش دفتر ندارد. از زمانی که تیم به لیگ برتر صعود کرده، چنین شرایطی داریم و به دنبال حل آن هستیم.

مرادی درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و حساب باشگاه و اینکه او گفته بود قرار است این هفته مسائل مالی جمی ها حل شود، گفت: اگر هم پولی به حساب باشگاه بیاید، حساب بسته است و باید مشکل را حل کنیم. پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به خاطر بدهی قبلی بسته شده و باید پول اعضای پیشین تیم را پرداخت کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17742

به "مرادی: به دنبال یک مربی خوشنام و آشنا با الفبای فوتبال هستیم، بازیکنان پارس جنوبی با باشگاه قرارداد دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: به دنبال یک مربی خوشنام و آشنا با الفبای فوتبال هستیم، بازیکنان پارس جنوبی با باشگاه قرارداد دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید