معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل ها را کنترل کردیم ، رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است

به گزارش بلاگ پو، معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی گفت: رویکرد سازمان میراث فرهنگی در بحث ایجاد بومگردی یک سیاست بسیار جدید و ارزان قیمت است.

معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل ها را کنترل کردیم ، رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است

خبرنگاران: محمد خیاطیان در نشست معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی سازمان میراث فرهنگی که در دهکده ورزشی بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ برگزار گشت گفت: استفاده از فضاها و مکان هایی که در کریدور گردشگری قرار دارند بوم گردی ها ایجاد شده و مردم می توانند در فضاهای بوم گردی ساکن باشند.

وی ابراز داشت: مردم می توانند از این فضاها با قیمتهای بسیار مناسب و کیفیت های استاندارد جاری و ساری شده بهره ببرند و حتی گردشگرهای خارجی نیز از این امکان نهایت استفاده را می برند.

معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به عنوان سازمان متولی امر گردشگری در حال حاضر برنامه هایی در بحث توسعه گردشگری و گردشگران در بخش خارجی دارد.

محمد خیاطیان گفت: در سال 98 در کنار زیرساخت های گردشگری که در حال انجام است توانسته ایم قیمت ها را در هتل ها کنترل کرده و از افزایش قیمت جلوگیری نماییم تا هموطنان از فضاهای گردشگری و هتل ها و امکانات بخش گردشگری به خوبی استفاده کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: چمدان
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 11338

به "معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل ها را کنترل کردیم ، رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل ها را کنترل کردیم ، رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید