نخبگان از تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد با اشاره به ارائه تخفیف 90 درصدی به نخبگان، گفت: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اعضای بنیاد ملی نخبگان و فارغ التحصیلان پسادکتری خارج از کشور، از 90 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی بهره مند می شوند.

نخبگان از تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اضافه نمود: این طرح با هدف حمایت از پژوهشگران نخبه سراسر کشور اجرایی می شود و نخبگان داخل و خارج از کشور می توانند برای انجام آزمایش های خود تا 90 درصد تخفیف دریافت کنند.

به گفته اسدی فرد، در حال حاضر یک هزار و 400 نفر از منتخبان بنیاد ملی نخبگان از خدمات شبکه بهره مند هستند.

وی شرح داد: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در سال 97، بیش از یک هزار و 100 شخص حقیقی و حقوقی جدید را در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی پذیرفت. در این سال همچنین، بیش از 800 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور از طرح های تخفیف این باشگاه استفاده کردند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه نمود: باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی در انتها سال 97 در حدود 60 میلیارد ریال یارانه استفاده از خدمات آزمایشگاهی در قالب طرح های تخفیف دریافت خدمات به اعضای عادی باشگاه مشتریان، اعضای هیئت علمی، برگزیدگان بنیاد نخبگان، شرکت های دانش بنیان، منتخبین پسا دکتری و سرآمدان علمی ایران تخصیص داد.

وی ادامه داد: در سال جاری با ارائه تخفیف های بیشتر به نخبگان، تعداد افراد بهره مند از خدمات آزمایشگاهی نیز افزایش خواهد یافت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 5965

به "نخبگان از تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخبگان از تخفیف 90 درصدی خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید