نیویورک تایمز: ترامپ یک نیروی قدرتمند و مخل در زندگی آمریکا باقی خواهد ماند

به گزارش بلاگ پو، یک نشریه آمریکای نوشت، اگر دونالد ترامپ انتخابات را ببازد، اولین رئیس جمهور مستقر در قدرت است که در طول 28 ساله گذشته در انتخابات دور دوم شکست می خورد و یک چیز تعیین است: چه پیروز گردد چه بازنده او به آسانی کنار نخواهد رفت.

نیویورک تایمز: ترامپ یک نیروی قدرتمند و مخل در زندگی آمریکا باقی خواهد ماند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نیویورک تایمز در یادداشتی نوشته است: ترامپ 76 روز وقت دارد تا از قدرت خود برای انتقام دریافت از کسانی استفاده کند که او دشمن خود می پندارد. او ممکن است آنتونتی فائوچی متخصص ارشد بیماری های عفونی و کریستفور ای واری مدیر اف بی آی را برکنار کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

در ادامه یادداشت نیویورک تایمز آمده است: اگر ترامپ مجبور گردد کاخ سفید را در تاریخ 20 ژانویه ترک کند، احتمالاً بیش از آنچه که انتظار می رود مقاومت نشان دهد و احتمال قریب به یقین به عنوان یک نیروی قدرتمند و مخل در زندگی آمریکا باقی خواهد ماند. او دستکم 68 میلیون رای آورد که پنج میلیون بیشتر از سال 2016 است و 48 درصد آرای عمومی را شامل می گردد که به معنی آن است، او نصف حمایت عمومی را به دست آورده است. این به او یک پایگاه قدرت می دهد تا نقش خود را ایفا نماید، نقشی که دیگر روسای جمهور تک دوره ای همانند جیمی کارتر و جرج بوش ایفا نکردند.

حتی اگر روزهای ترامپ خود به عنوان نامزد ریاست جمهوری به خاتمه رسیده باشد، پیروی 88 میلیون نفر از وی در توییتر به او بلندگویی می دهد تا صدایی با نفوذ در سمت راست داشته باشد و به طور بالقوه او را به یک تصمیم ساز عظیم در میان جمهوری خواستار در حال ظهور تبدیل می نماید.

جف فلاک سناتور سابق جمهوریخواه که در طول چهار سال گذشته از ترامپ فاصله گرفت، به نیویورک تایمز گفته است: اگر چیزی از این نتایج انتخابات معین باشد این است که رئیس جمهور پیروان زیادی دارد و او قصد ندارد به زودی صحنه را ترک کند.

بنابر بر نوشته نیویورک تایمز، ترامپ حتی ممکن است با استفاده از موقعیتی که به دست آورده، کوشش کند تا حزب جمهوریخواه را بر اساس دلخواه خود تغییر دهد. داشتن اطلاعات فوق العاده از هواداران خود باعث می گردد تا نامزدهای آینده بخواهند با نزدیک شدن به ترامپ از این مزیت استفاده نمایند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

batask.ir: ترجمه آنلاین و دارالترجمه آنلاین، ترجمه مقالات انگلیسی

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 37217

به "نیویورک تایمز: ترامپ یک نیروی قدرتمند و مخل در زندگی آمریکا باقی خواهد ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز: ترامپ یک نیروی قدرتمند و مخل در زندگی آمریکا باقی خواهد ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید