واعظی: حرف نیم ساعته روحانی درباره بنزین کافی بود!

به گزارش بلاگ پو، وی با بیان اینکه رئیس جمهور روز یکشنبه در جلسه هیئت دولت نیم ساعت با مردم فقط هم راجع به همین موضوع (افزایش قیمت بنزین) صحبت نموده است، گفت: خوشبختانه صدا و سیما سه بار و به طور کامل این صحبت ها را پخش کرد.

واعظی: حرف نیم ساعته روحانی درباره بنزین کافی بود!

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور روز یکشنبه (26 آبان) در جلسه هیئت دولت نیم ساعت با مردم سخن گفت و ما فکر کردیم کافی است.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه با اینکه آیا رئیس جمهور قصد ندارد همانند زمانی که سند برجام امضا شد به وسیله گفتگوی زنده تلویزیونی در خصوص طرح اصلاح قیمت سوخت با مردم صحبت کند؟ اظهار کرد: ما فکر کردیم صحبت های روز یکشنبه (26 آبان ماه) رئیس جمهور کافی است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور روز یکشنبه در جلسه هیئت دولت نیم ساعت با مردم فقط هم راجع به همین موضوع (افزایش قیمت بنزین) صحبت نموده است، گفت: خوشبختانه صدا و سیما سه بار و به طور کامل این صحبت ها را پخش کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور در زمان انعقاد تفاهمنامه برجام به صورت ویژه و در یک نطق زنده تلویزیونی با مردم سخن گفت و آیا در رابطه با موضوع بنزین این مساله تکرار نخواهد شد؟ گفت: شما گفتید مثل برجام، برجام هم همینطور بود. برجام را یک طرفه با مردم صحبت کرد، در ارتباط با این موضوع (بنزین) هم یک طرفه شرح دادند.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 16307

به "واعظی: حرف نیم ساعته روحانی درباره بنزین کافی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: حرف نیم ساعته روحانی درباره بنزین کافی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید