انتها قرارداد گزینه مدنظر گل محمدی؛ رقیب رامین رضاییان از سپاهان

به گزارش بلاگ پو، دانیال اسماعیلی فر یکی از بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی از ابتدای لیگ بیستم بود. گل محمدی علاقه زیادی به جذب شاگرد سابق خود داشت و حتی مذاکرات خوبی را نیز با او انجام داد، اما درنهایت این بازیکن راهی سپاهان شد و با این تیم برای دو فصل قرارداد بست.

انتها قرارداد گزینه مدنظر گل محمدی؛ رقیب رامین رضاییان از سپاهان

یحیی گل محمدی آن قدر برای جذب این بازیکن مصمم بود که در نیم فصل لیگ جاری نیز از مدیریت باشگاه پرسپولیس خواست این بازیکن را جذب نمایند، اما طبیعی بود که باشگاهی، چون سپاهان به این راحتی رضایت نامه ناماعیلی فر را برای رقیب مستقیم خود صادر نمی کند. این گونه شد که ناماعیلی فر در سپاهان ماندنی شد تا این روز ها زمزمه ها در خصوص حضور او در پرسپولیس در خاتمه فصل به اوج برسد چرا که قرارداد این بازیکن در خاتمه لیگ 21 با سپاهان تمام می گردد.

در این میان نکته ای که جالب توجه است به شرایط نامعلوم رامین رضاییان در صورت جذب ناماعیلی فر مربوط می گردد. به هرحال گل محمدی آن قدر به شیوه بازی این بازیکن علاقه دارد که بی تردید جایگاه ثابت رضاییان به خطر خواهد افتاد و رضاییان به خوبی می داند فصل آینده در شرایط بسیار سختی خواهد بود. قرارداد رضاییان نیز در خاتمه فصل به خاتمه می رسد و معلوم نیست در صورت جذب ناماعیلی فر، گل محمدی علاقه ای به ادامه همکاری با رضاییان خواهد داشت یا نه.

یکی از دلایلی که هنوز گل محمدی نام رضاییان را برای تمدید قرارداد به باشگاه و درویش نداده شاید همین موضوع باشد. حالا باید دید درنهایت منطقه راست خط دفاعی پرسپولیس در فصل آینده با چه نام هایی بسته خواهد شد؛ رامین رضاییان، دانیال ناماعیلی فر، سیامک نعمتی یا تنها دو بازیکن از میان آن ها

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 63325

به "انتها قرارداد گزینه مدنظر گل محمدی؛ رقیب رامین رضاییان از سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها قرارداد گزینه مدنظر گل محمدی؛ رقیب رامین رضاییان از سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید