انتخاب نهایی یحیی از بین گزینه های خارجی ، دو بازیکن نو پرسپولیسی می شوند

به گزارش بلاگ پو، در فاصله چند روز مانده تا آغاز فصل نو لیگ برتر پرسپولیس همچنان در پی خرید بازیکن خارجی است.

انتخاب نهایی یحیی از بین گزینه های خارجی ، دو بازیکن نو پرسپولیسی می شوند

به گزارش خبرنگاران آخر هفته قبل و پیش از تعطیلات باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعاتی که در خصوص انتها جابجایی تابستانی این باشگاه اعلام شده بود اعلام نمود خیر، چنین چیزی نیست. در مطلب بسیار کوتاه رسانه رسمی باشگاه این طور آمده بود که مدیران باشگاه بر اساس احتیاج کادر فنی اقدام می نمایند و اینکه دیگر بازیکنی جذب نخواهد شد کذب محض است. با این حال واقعیت این است که با توجه به فرصت کوتاه به جامانده تا آغاز فصل تازه بازیکنی جذب نخواهد شد و آنچه در فضای مجازی گفته می شد صحت دارد چرا که پرسپولیس با همان سه خرید وارد فصل تازه می شود.

تجربه نشان داده فرایند جذب بازیکن خارجی طولانی خواهد شد و تازه بعد از انتخاب از دل یک فرایند طولانی هم غالباً گزینه هایی خریداری می شوند که به کار تیم نمی آیند و غالباً به باشگاه لطمات ورزشی و مالی می زنند و سپس جدا می شوند. پرسپولیس حالا مهاجم نوک و گلر می خواهد اما بعید است تا قبل از بازی آلومینیوم در هفته اول انتخابی صورت بگیرد یا حتی مذاکرات با گزینه های مد نظر باشگاه جدی شود.

در خصوص مهاجم خارجی یکی دو نام پیرامون پرسپولیس شنیده شد اما هیچ کدام جدی نشدند. یکی از آنها برنر مهاجم 29 ساله برزیلی شاغل در فوتبال پرو بود که مذاکره برای خرید او تکذیب شد. پرسپولیس که دیگر از جذب شهریار مغانلو ناامید شده دنبال گزینه مناسب می شود اما با اینکه گزینه های زیادی به یحیی معرفی شده اند اما همه دنبال انتخاب نهایی او هستند.

گفته می شود باشگاه انتخاب نهایی را به یحیی سپرده و او هم با آنالیز رزومه، اطلاعات و فیلم های این نفرات دو بازیکن اروپایی و برزیلی را انتخاب نموده است. یحیی به باشگاه گفته مسائل مالی مربوط به قرارداد این دو بازیکن دنبال شود و در صورت فراهم شدن شرایط جذب شان نمایند. یحیی در خصوص خرید یکی از آنها - احتمالاً مهاجم - عجله دارد و از باشگاه خواسته یکی از آنها تا قبل از آغاز فصل تازه جذب شود که باید دید این کار سخت از عهده باشگاه برمی آید یا نه. البته گل محمدی در شرایطی دو بازیکن خارجی خواسته که فهرست بزرگسال او پر است. با این حال احتمالاً مهاجم اروپایی جای وحدت هنانوف به پرسپولیس می آید و گلر خارجی مد نظر هم زیر 23 سال سن دارد. گفته می شود ناتان سلز گلر جوان برزیلی گزینه قرمزها به شمار میرود که به وسیله وسلی ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس به یحیی معرفی شده است.

سلز در پالمیراس برزیل حضور داشته و با قامت 199 سانتیمتری سابقه حضور در تیم زیر 18 سال برزیل را در کارنامه دارد. سلز به تازگی با انتشار پستی در فضای مجازی با طرفداران پالمیراس خداحافظی کرد و خبر از جدایی اش داد. اینکه مقصد او پرسپولیس است یا تیم دیگری معین نیست ولی به نظر می رسد نماینده او طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 مرداد 1402 بروزرسانی: 7 مرداد 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 71997

به "انتخاب نهایی یحیی از بین گزینه های خارجی ، دو بازیکن نو پرسپولیسی می شوند" امتیاز دهید

1 کاربر به "انتخاب نهایی یحیی از بین گزینه های خارجی ، دو بازیکن نو پرسپولیسی می شوند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب نهایی یحیی از بین گزینه های خارجی ، دو بازیکن نو پرسپولیسی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید