پنجره جابجایی پرسپولیس تا دوم اسفند باز می گردد

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون جهانی فوتبال باشگاه پرسپولیس را به دلیل عدم پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر بازیکن سابق این باشگاه از جابجایی محروم کرد. باشگاه پرسپولیس شب گذشته با انتشار بیانیه ای اظهار داشت پول بودیمیر پرداخت شده و به دلیل تحریم ها، ارسال پول کمی زمان بر است.

پنجره جابجایی پرسپولیس تا دوم اسفند باز می گردد

ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس هم امروز با انتشار پیامی از طرفداران باشگاه خواست نسبت به بسته شدن پنجره جابجایی پرسپولیس نگران نباشند.

شکوری نوشت: تا روز دوم اسفند که جابجایی فوتبال ما است، مشکل بودیمیر حل خواهد شد. پول بودیمیر کاملاً تهیه شده است. به دلیل تحریم های بانکی، امکان انتقال یکباره پول وجود ندارد و باید مراحل مختلف انجام گردد. بیشتر مبلغ پول واریز شده است. فرایند نشستن پول به حساب، زمان بر است. تا به امروز 60 هزار یورو تایید و مابقی نیز تایید خواهد شد. مدارک و مستندات برای فیفا ارسال شده است. به محض تایید دریافت پول، پنجره دوباره باز خواهد شد. مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه با تمام توان و شبانه روزی در حال حل کردن مسائل هستند. نگرانی شما، نگرانی و دغدغه ما است.

به گزارش خبرنگاران، جابجایی زمستانی لیگ برتر ایران از دوم اسفند آغاز می گردد و تا روز بیست و هشتم اسفند ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس با درخواست یحیی گل محمدی سرمربی این تیم در حال جذب نفرات جدید بوده و به تازگی با مهدی ترابی بازیکن تیم العربی قطر به توافق رسیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 43040

به "پنجره جابجایی پرسپولیس تا دوم اسفند باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره جابجایی پرسپولیس تا دوم اسفند باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید