پیروانی: غیرپرسپولیسی ها هم باید از شأن بهزادی حمایت می کردند، سه هفته زمان برای تمرین کردن می خواهیم

به گزارش بلاگ پو، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید احترام به پیشکسوتان، انسان های ارزشمند و بزرگترهایی را که واقعا بزرگ هستند و شایسته احترام، یاد بگیریم.

پیروانی: غیرپرسپولیسی ها هم باید از شأن بهزادی حمایت می کردند، سه هفته زمان برای تمرین کردن می خواهیم

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها اتفاقات مختلفی روی داده که لازم شده درباره آن ها صحبت هایی داشته باشیم اما قبل از هر چیز می خواهم برای همه مردم دنیا به ویژه مردم کشورم در این شرایط خاص که پیش آمده است، آرزوی سلامتی کنم و از خدا می خواهم که سایه این بیماری را هر چه زودتر از سر بشریت کوتاه کند. قدردانی ویژه و دعای خاص همه ما برای کادر درمانی است که برای سلامتی همنوعان شان با فداکاری، خود را برابر خطر قرار می دهند.

وی سپس در پاسخ به سوال ما در ارتباط با مسائلی که درباره اسطوره فوتبال ایران مطرح شد و واکنشی که وی و دیگر اعضای تیم، در صفحات اجتماعی خود داشتند، گفت: همایون خان بهزادی اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران است. او از ارکان اصلی بنیان گذاشته شدن پرسپولیس با آن کیفیت و ورود حماسی آن به فوتبال ایران بود. ما درباره یکی از آدم های بی تکرار فوتبال حرف می زنیم. هر کسی درباره آدم هایی مثل او صحبت می کند باید بداند درباره یک سرمایه اجتماعی و معنوی برای کل ورزش و فوتبال مملکت و به طور خاص باشگاه پرسپولیس حرف می زند، البته این هم حق مطلب را ادا نمی کند، چون او از میراث های ماندگار فوتبال آسیا بود. این را هم نه من به عنوان یک پرسپولیسی که کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت، وقتی که نام او را در تالار مشاهیر فوتبال آسیا قرار داد.

واکنش ما، کمترین کاری بود که باید انجام می شد. این واکنش را غیرپرسپولیسی ها هم باید انجام می دادند، چون بی احترامی به چهره هایی مانند او بی احترامی به فوتبال و مردم است.

کاپیتان پیشین و پیشکسوت فوتبال پرسپولیس ادامه داد: همایون خان بهزادی یادگارهای زیبا و باشکوهی از خود برای فوتبال ایران باقی گذاشت. از پرسپولیس بزرگ تا پیروزی های ملی که ابدی شدند. نسل ما با یادگاری های وی و امثال او بزرگ شد. دربی 6تایی و آن سه گلی که زد یکی از آن خاطرات ابدی بود. دربی ای که نه سیاسی بود و نه زور داور و بالاتر از داور بالای سر آن، البته میراث بزرگ او و همبازیان نامدارش؛ پرسپولیس، محبوب ترین تیم آسیا بود.

باید احترام به پیشکسوتان، انسان های ارزشمند و بزرگترهایی را که واقعا بزرگ هستند و شایسته احترام، یاد بگیریم. نه این که خلاف این را به نسل جدید یاد بدهیم. واکنش من و اعضای تیم هم ادای احترام به یک اسطوره و آن نسل افتخارآفرین بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط تیم، نحوه پیگیری شرایط بازیکنان و زمان مورد نیاز برای آماده سازی قبل از شروع دوباره بازی ها خاطر نشان کرد: کادر فنی یکسری برنامه تمرینی را برای حفظ حداقل آمادگی به بازیکنان ارائه کرده و به شیوه های مختلفی که امکانش وجود دارد، بازیکنان را از راه دور تحت نظر قرار داده اند، البته جالب است که از مقام های سازمان لیگ درباره برخورد با پرسپولیس به خاطر شروع تمرین ها پرسیدند که اصلا این اتفاق روی نداده است. برای ما جان و سلامتی بازیکنان و هواداران در بالاترین اولویت واقع شده است. ما منتظر هستیم که تصمیم گیرندگان نظرشان را اعلام کنند. از نظر فیزیولوژی بدن، برای رسیدن شرایط قلب و عروقی به حد مطلوب جهت مسابقه هم 4 هفته زمان لازم است ولی 3 هفته نیز می تواند قابل قبول باشد.

پیروانی درباره نظراتی که برای ادامه لیگ مطرح می شود، خاطرنشان کرد: یک سری از دوستان پیشنهاد تعطیلی لیگ را داده اند. به نظر می رسد هر کسی بر اساس رتبه اش صحبت می کند. ما هم به عنوان قهرمان لیگ و جام حذفی و سوپر جام و نیم فصل و صدرنشین بلامنازع بازی ها می گوییم بعد از خاتمه یافتن مشکل شیوع کرونا، با اصل قرار دادن حفظ و سلامت و جان همگان، بازی ها ادامه پیدا کند. اگر قرار باشد غیر از این اتفاق بیفتد به عنوان یک هوادار پرسپولیس می گویم که اصلا عنوانی غیر از به رسمیت شناخته شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم را بر نمی تابیم.

وی خاطرنشان کرد: اصلا مگر لیگ امسال برای موضوع گیت ها و دوربین های امنیتی ورزشگاه ها دو ماه عقب نیفتاد؟ خب لیگ سال بعد هم دو سه ماه دیرتر شروع شود. اتفاقی نمی افتد که این قدر بعضی به تب و تاب افتاده اند تا خود را از گرفتاری رقابت با پرسپولیس رها کنند. خیلی منطقی تر است که بعضی پشت این بیماری سنگر نگیرند.

پرسپولیس، قاعدتا بیشتر از بعضی به سلامت و جان مردم و عوامل تیم ها، برگزارکنندگان مسابقات و رسانه ها اهمیت می دهد. بهترین بازیکنان این جا هستند. اکثریت هواداران فوتبال، پرسپولیسی هستند. بیشترین فعالیت رسانه ای در ورزش نیز در حوزه پرسپولیس انجام می شود، پس بیشتر از آن ها درگیر این مساله هستیم و سلامت و جان همه مردم، خط قرمز ما است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره ارزیابی خود از شرایط پرسپولیس با توجه به تغییرات و جلسه ای که به اتفاق سرمربی با اعضای هیئت مدیره داشت، اضافه کرد: من در تمام این سال ها به این نتیجه رسیدم که در پرسپولیس، بدون خیلی چیزها می شود پیروز شد ولی بدون حمایت هواداران از قهرمانی و پیروزیت خبری نیست. از سوی دیگر هواداران هم، همیشه از کسانی که برای پرسپولیس زحمت بکشند، حمایت می کنند. من هم به عنوان یک هوادار از کسی که برای پرسپولیس تلاش کند و بتواند نگرانی های آن ها را کم کند، حمایت می کنم. اصلا هدف غیر از این نیست. الان همه از هواداران و بازیکنان و کادر فنی تا پیشکسوتان و مدیران باشگاه به دنبال برگرداندن آرامش پس از تنش های پیش آمده و تکرار قهرمانی و البته حل مسائل هستند. برای این مسئله همه باید دست در دست هم بگذاریم.

پیروانی همچنین بیان کرد: درباره نشست با هئیت مدیره هم باید بگویم که جلسه خوبی داشتیم. مسائل مختلفی باید مورد بحث و بررسی قرار می گرفت و همه چیز خوب پیش رفت. درباره مسائل حال و آینده تیم، صحبت های خوب و مفیدی مطرح شد و برنامه ریزی هایی صورت گرفت. جلسه در بالاترین سطح ممکن انجام شد که نشان می دهد باشگاه با حساسیت زیادی مسایل را دنبال می کند. ما هم شاهد هستیم که هیئت مدیره و سرپرست باشگاه تلاش زیادی دارند تا مسائل پرسپولیس را به ویژه در بخش مالی حل کنند.

در نشستی که داشتیم، درباره شرایط تیم و بازیکنان نیز با توجه به این که مسابقات و تمرین های گروهی تعطیل است، صحبت شد. قطعا برای شروع تمرینات تیمی باید منتظر اعلام نظر مراجع رسمی بود و بحث جان و سلامت مردم یک بحث تخصصی است. به طور کلی باید به هواداران بگویم که نگران نباشند و تکرار قهرمانی را همه با هم رقم خواهیم زد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

turkeyro.ir: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23472

به "پیروانی: غیرپرسپولیسی ها هم باید از شأن بهزادی حمایت می کردند، سه هفته زمان برای تمرین کردن می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: غیرپرسپولیسی ها هم باید از شأن بهزادی حمایت می کردند، سه هفته زمان برای تمرین کردن می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید