کارگاهمدیریت روابط عمومی هوشمند ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور

به گزارش بلاگ پو، خبرگزاری خبرنگاران- به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار گردید، کارگاهمدیریت روابط عمومی هوشمند ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور .

کارگاهمدیریت روابط عمومی هوشمند ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابلسر، کارگاه آموزشیمدیریت روابط عمومی هوشمند به همت دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور با همکاری اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه مازندران به وسیله سامانه وبینار و صفحه اجتماعی روابط عمومی دانشگاه برگزار گشت.

بر اساس این گزارش، حسین یحیی زاده مدیر روابط عمومیدانشگاه مازندران و دبیر منطقه 2 کشور ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: در این کارگاه که با حضور حدود 430 نفر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز پژوهشی برگزار گردید، دکتر حمید شکری خانقاه مدیر دپارتمان مدیریت روابط عمومی و مدیریت برند برنامه اروپایی ESCO در ایران و عضو هیات ژوری از طرف دانشگاه MGU فرانسه به تدریس دوره پرداخت.

یادآور می شود: این کارگاه آموزشی، چهارمین دوره مهارت افزایی است که بر اساس ابلاغیه اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در منطقه دو کشور برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 50943

به "کارگاهمدیریت روابط عمومی هوشمند ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاهمدیریت روابط عمومی هوشمند ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید