کالدرون هم تهدید به جدایی کرد

تا 26 دسامبر تمام تمرکزم روی تیم خودم خواهد بود و اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد از آن موقع به بعد خواهد بود. من الان 200 درصد در خدمت تیم هستم و هر پیشنهادی باشد تشکر خواهم کرد ولی در حال حاضر در خدمت تیم خودم هستم.

کالدرون هم تهدید به جدایی کرد

پس از آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال دقایقی پیش گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس هم زیر پوستی، مدیران باشگاهش را تهدید به جدایی کرد.

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که اخبار امروز تحت تاثیر جدایی استراماچونی از باشگاه استقلال است، سرمربی تیم رقیب، ضمن اینکه کنایه ای به رقیب سابقش زد، با اعلام یک تاریخ (26 دسامبر)، اولتیماتوم 17 روزه ای به محمدحسن انصاری فرد و سایر مدیران پرسپولیس داد.

وقتی خبرنگاران نشست مطبوعاتی از پیشنهاد امارات و احتمال حضور وی روی نیمکت این تیم حاشیه خلیج فارس به جای برت فن مارویک سوال کردند او گفت: تا 26 دسامبر تمام تمرکزم روی تیم خودم خواهد بود و اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد از آن موقع به بعد خواهد بود. من الان 200 درصد در خدمت تیم هستم و هر پیشنهادی باشد تشکر خواهم کرد ولی در حال حاضر در خدمت تیم خودم هستم.

سرمربی پرسپولیس سپس با کنایه ای به سرمربی فسخ قرارداد کرده آبی ها تاکید کرد اگر هم پرسپولیس را ترک کند با اعلام قبلی خواهد بود. (که تعیین است پرسپولیس باید تهدید امروز کالدرون را جدی بگیرد.)

او درباره استراماچونی گفت: استراماچونی کار بزرگی در استقلال کرد. من از جزییات این اتفاق با خبر نیستم. من هم این مشکل را دارم اما من چون برای احترامی که به خودم و بازیکنان و هواداران پرسپولیس دارم و با اصولی که دارم این کار را تا دسامبر انجام نخواهم داد. من تیمم را سه روز قبل از بازی ترک نمی کنم. قبل از 26 دسامبر، باشگاه هیچ زمان تصمیم گیری ندارد، اما من چنین کاری نمی کنم. تا آن موقع ما زمان داریم که بتوانیم تصمیم بگیریم و این مشکل را حل کنیم.

باید دید واکنش مدیران پرسپولیس به حرف های کالدرون چه خواهد بود. تصمیمی به موقع گرفته خواهد شد و مرد آرژانتینی نیمکت شان را همچنان حفظ خواهند کرد یا سرنوشتی مشابه با آنچه درباره سرمربی تیم رقیب رخ داد انتظار هواداران پرسپولیس را می کشد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1398 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17305

به "کالدرون هم تهدید به جدایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون هم تهدید به جدایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید