کدام مناطق ایران بیشترین اینترنت را دارند؟

به گزارش بلاگ پو، همه تلاش کردیم تا 300هزار ایرانی متصل به اینرنت موبایل را به 70میلیون برسانیم؛ در حدود 4سال. برای رشد کسب وکار و برای مردم. رشدی بی نظیر در دنیا! به کیفیت اهتمام داشتیم، اما از حالا یک جهش بزرگ را آغاز می کنیم.

کدام مناطق ایران بیشترین اینترنت را دارند؟

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در اینستاگرام خود با انتشار عکسی از پیشرفت فوق العاده گسترش اینترنت در ایران خبر داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران گفت: امشب تلاش 2ساله همکارانم برای بهبود #کیفیت-اینترنت رونمایی می شود، همه تلاش کردیم تا 300هزار ایرانی متصل به اینرنت موبایل را به 70میلیون برسانیم؛ در حدود 4سال. برای رشد کسب وکار و برای مردم. رشدی بی نظیر در دنیا! به کیفیت اهتمام داشتیم، اما از حالا یک جهش بزرگ را آغاز می کنیم.

وی با انتشار تصویری از ایران با علامت سبز، میزان گسترش اینترنت در کشور را طی 4 سال اخیر منتشر نمود.

پیش از این وزیر ارتباطات ایران عکسی از لباس فضانوردی تولید ایران را منتشر کرده بود که نادرست بود، و وی در پاسخ به پرسشی درباره واکنش های منفی نسبت به انتشار تصویر لباس فضانوردی توسط او گفت: هدف از انجام آن کار رسانه ای کردن برنامه ارسال فضا نورد بود که برای آن سفارش 5 کپسول زیستی را داده بودیم؛ دوستان پیشنهاد دادند که پیش خبر این موضوع منتشر شود؛ در همین زمینه خطای غیر قابل انکاری از سوی تیم تبلیغاتی ما در انتخاب تصویر لباس فضانوردان و نوع کار تبلیغاتی که انجام شده بود رخ داد که لازم می دانم بدون لکنت از مردم و دانشمندان حوزه فضایی عذرخواهی کنم.

منبع: اسپوتنیک

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: فرادید
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 20543

به "کدام مناطق ایران بیشترین اینترنت را دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام مناطق ایران بیشترین اینترنت را دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید