کریستیچوویچ: کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/بوشهر سرمربی شاهین بوشهر گفت: کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است. مهمترین مسئله برای یک تیم، پیش فصل و انتخاب بازیکنان است، چون باید تیم خوبی ساخته شود. بیشتر تیم ها با این مشکل درگیر هستند و تلاش می کنند آن را حل کنند.

کریستیچوویچ: کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش در مقابل ماشین سازی تبریز اظهار کرد: در این لحظه واقعاً امیدوار به آینده و راضی هستیم. این سومین برد متوالی ما بود و خدا را شکر می کنم که همه ما توانستیم کاری بزرگ انجام بدهیم.

وی گفت: بخشی از بازی خوب عمل کردیم و دقایقی هم عملکرد خوبی نداشتیم. موقعیت هایی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

این سرمربی ادامه داد: ماشین سازی تیم بسیار خوبی است و بازیکنان باکیفیتی دارد. صادقانه بگویم پیش از این دیدار از شرایط بازی می ترسیدم، اما خدا را شکر می کنم که همه چیز به خوبی تمام شد. بازیکنان تلاش کردند که پیروز شوند و خدا هم ما را حمایت کرد و شانس با ما همراه بود.

به گزارش خبرنگاران، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اضافه نمود: ما به مدت 2 هفته زمان برای استراحت داریم و به بازیکنان قول داده بودم که در صورت پیروزی، به آنها 3 روز استراحت می دهم. بازیکنان با تلاش خودشان این مرخصی را به دست آوردند و پس از آن دوره سخت ما آغاز می شود.

میشو اعلام نمود: امیدوارم بتوانیم کاری را که آغاز کردیم به خوبی تمام کنیم و در لیگ برتر بمانیم. شرایطی نداریم که بتوانیم در تمام بازی، تیم حریف را تحت فشار قرار دهیم، در واقع این قدرت را نداریم.

وی اضافه نمود: بازیکنانی که دارم برای من بهترین هستند و تلاش می کنند در زمین، بهترین عملکرد ممکن را ارائه دهند. پیش از آن که من به شاهین بیایم، چند مربی ایرانی جرأت بر عهده دریافت تیم را نداشتند و فکر می کردند اتفاق خوبی نمی افتد.

کریستیچوویچ اظهار کرد: چند بازیکن تیم ما تغییر کردند و می توانیم با سهمیه فیفا 2 بازیکن بگیریم. ما در نیم فصل اول تنها 6 گل زده بودیم، اما در سه بازی اخیر، 8 بار دروازه حریفانمان را باز کردیم. امیدوارم بازیکنان در آینده نیز خوب تمرین کنند و با این روش به موفقیت دست پیدا کنند.

سرمربی شاهین بوشهر تاکید کرد: باید بگویم که کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است. مهمترین مسئله برای یک تیم، پیش فصل و انتخاب بازیکنان است، چون باید تیم خوبی ساخته شود. بیشتر تیم ها با این مشکل درگیر هستند و تلاش می کنند آن را حل کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نتایج خوب شاهین مربوط به بازیکنان جدید است، گفت: من هنوز هم می گویم جادوگر نیستم و تنها خدا می داند که در آینده چه اتفاقی می افتد. من در تمرین آخر تیم ناراحت شدم، چون بازیکنان ایرانی نمی خواهند تمام توانشان را در تمرین بگذارند و این مرا آزار داد. فکر می کنم از طریق تمرین خوب و با نشاط و همچنین با همدلی می توانیم از شرایط فعلی هم بهتر باشیم.

میشو کریستیچوویچ اضافه نمود: بعضی بازیکنان خوب تمرین نمی کنند و بعد می گویند خدایا کمکم کن! در حالی که اول باید تلاش کرد و بعد از خدا کمک خواست، ما با تمرین خوب و کمک خداوند در لیگ می مانیم.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: خدا را شکر ما در زمین ورزشگاه شهید مهدوی تمرین کردیم و از مدیران ورزشگاه تشکر می کنم که چنین اجازه ای به ما دادند. ما برای تمرین در کمپ شهرداری مشکل داریم اما در ورزشگاه شهید مهدوی می توانیم خوب تمرین کنیم و می دانید که تمرین خوب بسیار مؤثر است.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19890

به "کریستیچوویچ: کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچوویچ: کُند بودن مدافعان، مشکل تیم های ایرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید