کشتی آزاد جام آلانز روسیه، خاتمه کار تیم ایران با یک نقره و یک برنز

به گزارش بلاگ پو، تیم منتخب کشتی آزاد ایران در رقابت های جام آلانز روسیه با یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود سرانجام داد.

کشتی آزاد جام آلانز روسیه، خاتمه کار تیم ایران با یک نقره و یک برنز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه روزهای 16 و 17 آذرماه در شهر ولادی قفقاز روسیه برگزار گردید و در سرانجام محمد جواد ابراهیمی در وزن 92 کیلوگرم به مدال نقره و امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 مغلوب عظمت توسکایف از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر، سرلک از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 61 کیلوگرم مجید داستان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل رستم کاراخانوف از روسیه با نتیجه 12 بر 6 مغلوب شد و با توجه به مغلوب شدن این کشتی گیر روس در دور بعد، داستان از مسابقات حذف شد.

در 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم بخان گویگریف قهرمان دنیا از روسیه را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد اما در مبارزه بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کوربان شیرایف از روسیه با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 6 بر 4 مغلوب حریف روس خود شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 11 بر یک مقابل بابولی سولویف از روسیه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اصلان بک سوتیف از روسیه با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به باتیربک چاکولوف از روسیه را با نتیجه 2 صفر از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد. ابراهیمی در ملاقات فینال مقابل ماگومد کوربانوف از کشور روسیه با نتیجه 4 بر 2 مغلوب و به مدال نقره رسید. در ثانیه های سرانجامی این مسابقه در یک فعل و انفعال و با بازبینی فیلم، 2 امتیاز به کشتی گیر روس داده شد و کشتی به نفع وی به سرانجام رسید. این درحالی بود که کادر فنی و ابراهیمی به این امتیاز معترض بودند.

در وزن 97 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل احمد باتایف از روسیه با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، فروتن از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد حسن بای رحیم اف دارنده مدال برنز دنیا از ازبکستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با توجه به حاضر نشدن آتساماز تبلویف از روسیه به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. زارع در این مرحله و در یک کشتی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 مغلوب باتراز گازایف از روسیه شد و به ملاقات رده بندی رفت. وی در ملاقات رده بندی با نتیجه 10 بر صفر نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز دنیا از آمریکا را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

0nlysms.ir: تنها پیامک | مجله موفقیت، پزشکی، خانواده، تکنولوژی، گردشگری، استارتاپ

thailandnet65.ir: سفر به تایلند | تور تایلند ارزان، تور لحظه آخری، تور نوروز بهار، تابستان، پاییز، زمستان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17271

به "کشتی آزاد جام آلانز روسیه، خاتمه کار تیم ایران با یک نقره و یک برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جام آلانز روسیه، خاتمه کار تیم ایران با یک نقره و یک برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید