گام بعدی علیه کره جنوبی بسیار فراتر از حد تصور است

به گزارش بلاگ پو، روزنامه دولتی وابسته به حزب کمونیست کره شمالی هشدار داد که اقدامات بعدی پیونگ یانگ علیه سئول می تواند فراتر از حد تصور باشد.

گام بعدی علیه کره جنوبی بسیار فراتر از حد تصور است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک روزنامه دولتی کره شمالی در گزارشی اقدام هفته گذشته پیونگ یانگ در منفجر کردن دفتر ارتباطات هماهنگی میان دو کره در مرز دو کشور را تازه یک آغاز خوانده و نوشته است که اقدامات متقابل بیشتری نیز علیه کره جنوبی در راه است که بسیار بیشتر از حد تصور است.

کره شمالی که به اقدامات تبلیغاتی کره جنوبی در نواحی مرزی چندین بار هشدار داده بود روز سه شنبه گذشته دفتر ارتباطات میان دو کره را منفجر و تخریب کرد تا پیغام هشداری به سئول ارسال نموده باشد.

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی پیشتر گفته بود که در صورت تعلل سئول در قطع فعالیت فعالان ضد پیونگ یانگ در مناطق مرزی، کشورش به توافق نظامی که در سال 2018 با کره جنوبی حاصل شد پایان می دهد. یکی از سخنگویان حزب حاکم کره شمالی نیز گفته بود که کره جنوبی در تعهدات خود صداقت ندارد.

براساس گزارش خبرگزاری یونهاپ، روزنامه رودونگ سینمون ارگان حزب کمونیست کره شمالی با اشاره به تخریب این دفتر نوشت: این فقط یک آغاز بود. صدای انفجار عدالت که ادامه خواهد داشت می تواند بسیار فراتر از تصور باشد. صبر و تحمل ارتش ما به سر آمده است و آن ها تاکید نموده اند که اقدامات نظامی که بسیار جدی است در حال طراحی و کار بر روی جزئیات است.

بعد از این اقدام کره شمالی، ارتش این کشور روز چهارشنبه گفت که نیرو های خود را در مناطق غیرنظامی شده در منطقه صنعتی کائه سونگ و همچنین منطقه گردشگری کوهستان کومسانگ مستقر خواهد نمود.

روزنامه دولتی کره شمالی در ادامه اضافه کرد: مردم کره شمالی آماده هستند که اقدامات متقابل در ارسال بالون های تبلیغاتی را به کشوری که زباله دان انسانی است انجام دهند.

خبرگزاری یونهاپ همچنین روز آدینه گزارش داد که نظامیان کره شمالی در پست های گارد مرزی در منطقه غیرنظامی شده که پیش از این خالی بود دیده شده اند.

کره شمالی دارای 150 پست مرزی است که بعضی از آن ها طبق توافق دو کره در سپتامبر 2018 برای کاهش تنش ها در شبه جزیره کره تخلیه شده بودند.

منابع یونهاپ همچنین اعلام نموده اند که به نظر میرسد حدود یکصد سرباز ارتش کره شمالی در منطقه گردشگری کوهستان کومسانگ که مردم کره جنوبی نیز برای بازدید به آنجا میرفتند مستقر شده اند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 28350

به "گام بعدی علیه کره جنوبی بسیار فراتر از حد تصور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گام بعدی علیه کره جنوبی بسیار فراتر از حد تصور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید