گزارش شبکه عربی از امنیت کامل تنگه هرمز

به گزارش بلاگ پو، یک رسانه عربی با پخش گزارشی از شهرهای ساحلی استان هرمزگان، جزیره قشم و آب های ساحلی ایران تأکید کرد که در این تنگه امنیت کامل برقرار است.

گزارش شبکه عربی از امنیت کامل تنگه هرمز

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شبکه العربی با پوشش ویژه از مناطق استان هرمزگان مخصوصا در بندر عباس و جزیره قشم یک روز خبرنگار خود حازم کلاس را به تنگه هرمز اعزام کرد.

گزارش و ارتباط های زنده حازم کلاس با شبکه العربی حاکی از آن است که تنگه از امنیت کامل برخوردار بوده و کشتی های باری و نفتکش ها به صورت عادی در حال تردد هستند.

در گزارش شبکه العربی تاکید شده است که خبرنگار این شبکه تا فاصله 22 کیلومتری شهرهای ساحلی ایران در تنگه هرمز یعنی تا نقطه تلاقی آب های سرزمینی ایران با آب های بین المللی رفته است.

در این گزارش مصاحبه هایی با صیادان محلی و خدمه بعضی نفتکش های خارجی اجرا شده و خبرنگار شبکه العربی به اهمیت و موقعیت استراتژیک تنگه هرمز و جزایر خلیج فارس نیز اشاره نموده است.

حازم کلاس در ارتباط زنده تصویری با شبکه العربی به رونمایی و الحاق شناور های کلاس حیدر به مرزبانی ناجا توسط وزیر دفاع ایران نیز اشاره و از وی نقل قول کرد: اقدام نادرست انگلیس شبیه دزدی دریایی است و ما اقدامات زیادی علیه دزدان دریایی انجام داده ایم؛ این نوع دزدی دریایی نیز تحمل نخواهد شد.

شبکه العربی اخیراً یک تیم خبری را نیز به آب های جبل الطارق (محل توقیف نفتکش ایرانی توسط نیروی دریایی انگلیس) اعزام نموده است.

.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8745

به "گزارش شبکه عربی از امنیت کامل تنگه هرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش شبکه عربی از امنیت کامل تنگه هرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید