گلایه پلیس راه از افزایش سفرها؛ وقتی محدودیت ها برداشته گردد یعنی سفر آزاد!

به گزارش بلاگ پو، رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: وقتی محدودیتها برداشته گردد یعنی سفر آزاد شده و نمی توان توقع داشت مردم از سفر اجتناب نمایند، توقع داشتم محدودیت ها ادامه داشته باشد.

گلایه پلیس راه از افزایش سفرها؛ وقتی محدودیت ها برداشته گردد یعنی سفر آزاد!

سردار تیمور حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا محدودیتی برای بعد از فروردین و برداشته شدن محدودیت های ترددی کرونایی از سوی پلیس راه در محورها اعمال می گردد یا خیر، گفت: وقتی هیچ محدودیتی وجود ندارد، یعنی هر کسی می تواند هر جایی برود و اینکه انتظار داشته باشیم افراد از سفر اجتناب نمایند، امری دور از ذهن است.

وی اضافه نمود: در بعضی از محورها از هفته گذشته ترافیکی سنگینی را مشاهده نموده ایم که این محورها بیشتر منتهی به کلانشهرها بوده اند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: محورهایی مانند تهران-کرج، پردیس و تهران- ساوه از هفته گذشته ترافیک سنگین بی سابقه ای در مقایسه با هفته های گذشته را تجربه نموده اند.

به گفته حسینی، ترافیک محورهای منتهی به کلانشهرها علی الخصوص تهران با توجه به برداشته شدن محدودیت های ترددی و آزاد شدن سفر، کم کم سنگین تر هم می گردد.

وی در سرانجام گفت: توقع داشتم این محدودیت ها همچنان ادامه پیدا کند تا به یک شرایط مطلوب از بیماری در کشور برسیم، چرا که پیش بینی سفرها و بازگشت ترافیک و عبور و مرور در جاده ها در روزهای تعطیل دور از ذهن نیست.

منبع: مهر

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: چمدان
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24222

به "گلایه پلیس راه از افزایش سفرها؛ وقتی محدودیت ها برداشته گردد یعنی سفر آزاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه پلیس راه از افزایش سفرها؛ وقتی محدودیت ها برداشته گردد یعنی سفر آزاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید