IKEA برای یک دستگاه قهوه ساز خطرناک فراخوان داد

به گزارش بلاگ پو، IKEA شعبه کانادا برای یک دستگاه اسپرسوساز فراخوان کرده که احتمال دارد در حین استفاده بترکد. خریداران این محصول می توانند بدون داشتن رسید، بازپرداخت کامل دریافت کنند.

IKEA برای یک دستگاه قهوه ساز خطرناک فراخوان داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از narcity، روز چهارشنبه، هشتم ژوئن، این شرکت فراخوانی برای اسپرسوساز روگازی METALLISK 0.4 لیتری با سوپاپ اطمینان از جنس فولاد ضدزنگ (Stainless Steel) با مهرهای تاریخ بین 2040 تا 2204 درج شده در زیر محصول، صادر کرد.

از ششم ژوئن 2022، این شرکت یک گزارش از ترکیدن محصول در حین استفاده که منجر به آسیب شده، در کانادا دریافت کرده است. در سطح جهانی هم، این شرکت 12 گزارش از حوادث مشابه و سه گزارش جراحت دریافت کرده است.

اگر یکی از این اسپروسازها را دارید، استفاده از آن را متوقف کنید و برای بازپرداخت کامل با IKEA تماس بگیرید. نیازی به ارائه رسید نیست و محدودیت زمانی برای بازگرداندن آن وجود ندارد.

این فراخوان فقط برای اسپروسازهایی است که سوپاپ اطمینان فولادی به رنگ نقره ای یا خاکستری دارند. سوپاپ اطمینان در نزدیکی پایه محصول واقع شده است.

این محصولات ممکن است موقع استفاده کردن، منفجر شده و باعث سوختگی یا آسیب های دیگر بشوند.

برای اطلاعات بیشتر، این شرکت به شما توصیه می کند که به سایت www.IKEA.ca مراجعه کنید یا با شماره تلفن 9807-661-800-1 تماس بگیرید.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 64812

به "IKEA برای یک دستگاه قهوه ساز خطرناک فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "IKEA برای یک دستگاه قهوه ساز خطرناک فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید