آخرین مهلت تقاضای وام یک میلیونی چه زمانی است؟

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی در خصوص وام یک میلیونی یارانه بگیران ارائه داد.

آخرین مهلت تقاضای وام یک میلیونی چه زمانی است؟

در این توضیحات آمده است:

1- وزارت تعاون کار و فاه اجتماعی از همان ابتدای طرح تسهیلات یک میلیون تومانی، سازوکار دقیق و مراحل دریافت آن را طی اطلاعیه ای منتشر و در اختیار عموم مردم قرار داد. در آن اطلاعیه تاکید شد که افراد متقاضی وام یک میلیون تومانی پس از دریافت پیامک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید شماره ملی خود را به سرشماره 6369 پیامک نمایند ارسال شماره ملی به معنای تایید و مبنای واریز وام به سرپرستان خانوار بوده است.

2- 17 میلیون و 200 هزار سرپرست خانوار یارانه بگیر که تا تاریخ 99/1/31 شماره ملی خود را به سرشماره مذکور ارسال کردند، در تاریخ 5و4 اردیبهشت ماه وام به حسابشان واریز شد.

3- حدود 34 هزار نفر به دلایلی از جمله مسدود بودن حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کد ملی ارسالی، نامعتبر بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطاها قادر به دریافت این تسهیلات نشده اند که این وزارتخانه در اطلاعیه شماره 3 به صراحت گفت که علت عدم واریز تا شنبه هفته آینده (مورخ 13 اردیبهشت) به صورت پیامکی به افراد مذکور اعلام خواهد شد.

همچنین تاکید شد در صورت برطرف مسئله حساب بانکی افراد، تسهیلات اختصاص یافته به این خانوارها محفوظ است.

4- همچنین به منظور فراهم کردن همه شرایط برای بهره مندی سرپرستان خانواری که نتوانسته اند تا به امروز از این تسهیلات بهره مند شوند، در مصاحبه های مکرر متعدد سخنگوی تسهیلات بانکی حمایتی کرونا عنوان شد که این افراد تا روز 18 اردیبهشت مهلت دارند تا نسبت به تهیه سیم کارت وارسال پیامک اقدام نمایند.

5- در اطلاعیه های این وزارتخانه، تاکید شده بود که باتوجه به شیوع بیماری کرونا از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سایر دستگاه های مرتبط خودداری گردد.

تاکید می گردد این وزارتخانه صرفا مسئولیت شناسایی و تائید صلاحیت متقاضیان یارانه نقدی را بر عهده دارد بر همین اساس از آن رسانه وزین انتظار می رود نسبت به وظایف و ماموریت های وزارتخانه ها و سازمان ها در موضوعات مهمی از این دست اطلاعات بیشتر و دقیق تری داشته باشد.

منبع: فارس

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 25255

به "آخرین مهلت تقاضای وام یک میلیونی چه زمانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت تقاضای وام یک میلیونی چه زمانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید