تدابیر خاتمه نامه ای دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش بلاگ پو، براساس دستور العمل جدید دانشگاه تربیت مدرس تمامی دانشجویانی که از اول اسفند 98 برای برگزاری جلسه دفاع خود اقدام نموده بودند اما پیروز به دفاع نشدند از محرومیت های مربوط به بازه زمانی دفاع معاف خواهند شد.

تدابیر خاتمه نامه ای دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش خبرنگاران، دانشگاه تربیت مدرس بیان کرد: با توجه به شیوع و همه گیری بیماری کرونا ویروس و همچنین توجه به قوانین و مقررات ابلاغ شده از سوی وزارت علوم در مورد صدور مجوز دفاع به صورت الکترونیکی و نیمه حضوری این دانشگاه نیز دستور العملی به این منظور تدوین نموده است.

در ادامه این دستور العمل آمده است: با توجه به مکانیزه شدن بیشتر فعالیت های ادارات پژوهشی دانشگاه ها و مدیریت پژوهشی، فعالیت های ادارات پژوهشی بدون حضور فیزیکی کارکنان و دانشجویان و همچنین اعضای هیات علمی (به جز در موارد خاص وغیر قابل پیش بینی) ، با حداقل عارضه انجام می گردد.

ضمن این که همه کارکنان حوزه پژوهشی به وسیله امکانات مختلف ارتباطات سامانه گلستان در ساعات اداری باید در دسترس بوده و جوابگو هستند.

طبق تصمیم گیری دانشگاه تربیت مدرس تمامی جلسات از جمله جلسه سمینار شش ماه دانشجویان دکتری، تصویب پروپوزال دانشجویان ، پیش دفاع دانشجویان دکتری، دفاع نهایی دانشجویان دکتری و دفاع نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد می تواند به صورت الکترونیکی یا در شرایط خاص با رعایت کلیه ملاحظات ابلاغ شده در حوزه شیوع کرونا نیمه حضوری برگزار گردد.

همچنین در این دستور العمل تاکید شده است در هر دانشکده فرد یا افرادی از کارکنان یا اعضای هیات علمی مسلط به سامانه های مناسب برگزاری جلسات دفاع به منظور تسهیل و پشتیبانی برگزاری جلسات و اعضای هیات علمی دانشکده معرفی می گردد ضمن این که مطابق روال گذشته درخواست برگزاری جلسه دفاع به وسیله سامانه گلستان ثبت و پس از تایید استاد راهنما و مدیر گروه مقدمات برگزاری جلسه فراهم می گردد.

همچنین تمامی دانشجویانی که از تاریخ اول اسفند 98 آمادگی برگزاری جلسات خود را داشته اند اما به دلیل همه گیری بیماری این جلسات برگزار نشد از تمامی محرومیت های فرم مدیریت پژوهشی مربوط به این دوره زمانی معاف و در نزدیکترین زمان براساس مقررات آموزشی و پژوهشی نسبت به برگزاری جلسات اقدام نمایند و با توجه به ایجاد محدودیت حضور در آزمایشگاه ها در دوره شیوع بیماری این معافیت به کلیه دانشجویان که از پروپزال خود دفاع نموده و در مرحله انجام پژوهش هستند تعلق می گیرد.

در این دستور العمل آمده است: ادارات پژوهشی مکلف هستند دعوت نامه جلسات دفاع را به صورت الکترونیکی با هماهنگی مدیر گروه برای تیم راهنمایی نماینده داوران ارسال نمایند و دانشجویان نیز مکلف هستند فایل نهایی را سه روز قبل از برگزاری جلسه دفاع به وسیله مدیر گروه برای تمامی هیات داروان ارسال نمایند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23400

به "تدابیر خاتمه نامه ای دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر خاتمه نامه ای دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید