ارائه کارت واکسیناسیون برای حضور در دانشگاه الزهرا(س) الزامی شد

به گزارش بلاگ پو، بر اساس اعلام دانشگاه الزهرا(س)، ارائه کارت واکسیناسیون برای مدیران، اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی به جهت حضور در این دانشگاه الزامی است.

ارائه کارت واکسیناسیون برای حضور در دانشگاه الزهرا(س) الزامی شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، کلیه اعضای دانشگاه الزهرا که تا به امروز کارت واکسن خود را ارسال ننموده اند تا فردا 9 آذر ماه فرصت دارند نسبت به بارگذاری کارت واکسن خود اقدام نمایند.

بعلاوه، کلیه اعضای دانشگاه الزهرا که به دلایل موجه پزشکی نمی توانند واکسن تزریق نمایند، لازم است، گواهی پزشکی خود را در این خصوص که به تایید پزشک کلینیک دانشگاه رسیده است، تا فردا ارسال نمایند.

با اعلام دانشگاه الزهرا، کلیه اعضای این دانشگاه که به علت ابتلا به بیماری کووید-19 تنها دوز اول واکسن خود را دریافت نموده اند، لازم است کارت واکسن مربوط به دوز اول خود را بارگذاری نمایند.

با تاکید دانشگاه الزهرا، از تاریخ 10 آذر ماه امسال، آن دسته از اعضای این دانشگاه که کارت های واکسن خود را ارسال ننموده اند، باید نتیجه تست پی سی آر که بیش از یک هفته از تاریخ آن نگذشته باشد را به همراه داشته باشند و در غیر این صورت از ورود آن ها به دانشگاه جلوگیری خواهند کرد.

بعلاوه گفته شده در صورت حضور اعضای این دانشگاه که کارت واکسن ارائه نداده اند، هر عضو موظف است به صورت دوره های 10 روز یکبار نتیجه تست منفی کرونا خود را به مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا ارسال کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 58087

به "ارائه کارت واکسیناسیون برای حضور در دانشگاه الزهرا(س) الزامی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه کارت واکسیناسیون برای حضور در دانشگاه الزهرا(س) الزامی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید