آغاز دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران- درست سال گذشته، به مناسبت عید سعید فطر بوده که اولین طرح پیش فروش و فروش فوق العاده محصولات خودروسازان داخلی با عرضه 25 هزار دستگاه برگزار گشت؛ حال گروه صنعتی ایران خودرو مجدد به همین مناسبت، پیش فروش چهار محصول خود را از امروز (شنبه) آغاز کرده و سه روز اجرایی می کند.

آغاز دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400

به گزارش خبرنگاران، 25 فروردین ماه سال جاری بود که ثبت نام برای شرکت در اولین طرح پیش فروش حداکثر یکساله محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با عرضه چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو شامل دناپلاس توربو اتوماتیک، راناپلاس، سورن پلاس و پژو 207 دستی با سقف شیشه ای، برگزار شد که در آن، در مجموع یک میلیون و 21 هزار و 96 نفر برای 36 هزار دستگاه خودرو شرکت کردند و قرعه کشی آن 29 فروردین ماه انجام شد.

به تفکیک و طبق آمار، 434 هزار و 500 نفر برای پژو 270 دستی با ظرفیت 4000 دستگاه، 101 هزار و 290 نفر برای راناپلاس با ظرفیت 14 هزار دستگاه، 216 هزار و 735 نفر برای سورن پلاس با ظرفیت 6000 دستگاه و 268 هزار و 571 نفر برای خودروی دناپلاس توربواتوماتیک با ظرفیت 12 هزار دستگاه شرکت کردند.

آغاز ثبت نام از امروز (شنبه) تا دوشنبه (27 اردیبهشت)

اکنون گروه صنعتی ایران خودرو دومین پیش فروش حداکثر 12 ماهه این گروه خودروسازی در سال 1400 را به مناسب عید سعید فطر از امروز (شنبه 25 اردیبهشت) به مرحله اجرا در آورده و تا سه روز (تا روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داد.

این مرحله از پیش فروش محصولات ایران خودرو در حالی برگزار می گردد که عرضه خودرو در قالب دو طرح توسط دو خودروساز اصلی و انتخاب مشتری به روش قرعه کشی به عنوان یکی از مهمترین وقایع صنعت خودرو طی سال 1399، برای نخستین بار همزمان با عید سعید فطر (خرداد 1399) برای محصولات ایران خودرو و سایپا و با عرضه 25 هزار دستگاه آغاز شد.

در این مرحله، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، همچون مرحله قبلی، پیش فروش چهار محصول پرمتقاضی خود شامل پژو 207 دستی با سقف شیشه ای، رانا پلاس، سورن پلاس و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک را عرضه کرده است. موعد تحویل این خودروها بر اساس نوع محصول، از فروردین تا خرداد سال 1401 و با ارزشی مطابق قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد براساس نوع خودرو انتخابی، معین شده است.

طبق روال همه طرح های فروش، نهایتا سه روز پس از انتها مهلت مشتریان نهایی احراز هویت شده و قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی برگزار و مشتریان نهایی معین خواهند شد. ثبت نام و اطلاع از برندگان نهایی همچون روال همیشه، از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.iخواهد بود. ضمن اینکه اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک نیز اعلام می گردد.

مشتریان نهایی، ظرف مدت پنج روز فرصت دارند که وجه علی الحساب خودرو را مطابق جدول از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو پرداخت کنند و الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی معین و دریافت خواهد شد.

همچنان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه در طرح های پیشین فروش خودروسازان نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت نام کنند.

همچنان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی برای ثبت نام و شرکت در این مرحله از پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو طبق روال سابق و مطابق مصوبه کمیته خودرو خواهد بود.

بنابراین به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت ها برای ثبت نام در طرح های فروش قبل، در این طرح نیز اعمال می گردد که از جمله آن ها می توان به گذشت 48 ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی اشاره کرد.

گارانتی خودرو نیز پس از پنج ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به کنندگی برای دریافت سرویس اولیه ابطال می گردد. ضمن اینکه در زمان مراجعه به کنندگی، کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو الزامی است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه کرده؛ ضمن اینکه برای پاسخ گویی به سوالات حین ثبت نام، شماره تلفن 02182272727 نیز اختصاص یافته است.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 49834

به "آغاز دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید