شروع طرح ویژه ارتقاء نگهداشت شهر در جنوب مرکز

به گزارش بلاگ پو، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 19 از شروع طرح ویژه ارتقاء نگهداشت شهر در راستای بهبود کیفی خدمات شهری در نواحی این منطقه اطلاع داد.

شروع طرح ویژه ارتقاء نگهداشت شهر در جنوب مرکز

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علی توکلی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع نگهداشت شهر و تأثیر این موضوع در افزایش رضایتمندی و بهبود کیفیت زندگی شهروندان، این طرح طی فاز نخست در نواحی یک و دو این منطقه با تقسیم بندی این نواحی به 20 قسمت (بلوک) و براساس اولویت بندی انجام و بازدیدهای میدانی در حال انجام است.

او اضافه نمود: طی بازدیدهای میدانی که به صورت نقطه به نقطه و کوچه به کوچه با حضور رؤسای خدمات شهری منطقه و نواحی، ناظر خدمات شهری و نماینده های شب و روز پیمانکار نواحی و هم سرکارگرها صورت می گیرد، تمامی مباحث مربوط به حوزه خدمات شهری شامل پاکسازی انهار و کانیوها، رفت و روب معابر، پاکسازی جداره های شهری از برچسب ها و بنرها و... بازدید و آنالیز می گردد.

به گفته توکلی فاز اجرایی این طرح از روز شنبه اول خردادماه با حضور کارگران مجهز به تجهیزات انفرادی لازم و ادوات مربوطه، پس از پاکسازی کامل، لایروبی انهار و کف تراشی کانیوهای جانبی اجرا و در نهایت هم شستشو می شوند. ضمن اینکه طی این فعالیت گندزدایی و شستشوی مکاهمه مخازن نگهداری موقت پسماند و زیرمخزنی ها، پاکسازی زمین های بایر و حذف علف های هرز از معابر هم انجام می گردد.

شهردار منطقه اعلام کرد: فاز بعدی این طرح در قالب بازدیدهای میدانی،بعد از برنامه ریزی و سازماندهی نیروهای مربوطه، برای برطرف مسائل احصاء شده ، در سایر نواحی منطقه انجام و در نهایت هم وارد فاز اجرایی خواهد شد.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 52621

به "شروع طرح ویژه ارتقاء نگهداشت شهر در جنوب مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح ویژه ارتقاء نگهداشت شهر در جنوب مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید