ابراهیمی فینالیست شد، زارع به رده بندی رسید

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از دیروز (شنبه) در شهر ولادی قفقاز روسیه شروع شد و امشب با معین شدن نفرات برتر به خاتمه می رسد.

ابراهیمی فینالیست شد، زارع به رده بندی رسید

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 مغلوب عظمت توسکایف از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر، سرلک از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 61 کیلوگرم مجید داستان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل رستم کاراخانوف از روسیه با نتیجه 12 بر 6 مغلوب گردید و با توجه به مغلوب گردیدن این کشتی گیر روس در دور بعد، داستان از مسابقات حذف شد.

در 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم بخان گویگریف قهرمان دنیا از روسیه را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد اما در مبارزه بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کوربان شیرایف از روسیه با نتیجه 10 بر صفر باخت و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، به گروه بازنده ها رفت.

در 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 11 بر یک مقابل بابولی سولویف از روسیه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اصلان بک سوتیف از روسیه با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به باتیربک چاکولوف از روسیه را با نتیجه 2 صفر از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد. حریف ابراهیمی در ملاقات فینال ماگومد کوربانوف از کشور روسیه است.

در وزن 97 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل احمد باتایف از روسیه با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان با نتیجه 4 بر صفر مغلوب گردید و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، فروتن از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد حسن بای رحیم اف دارنده مدال برنز دنیا از ازبکستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با توجه به حاضر نشدن آتساماز تبلویف از روسیه به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. زارع در این مرحله با نتیجه 3 بر 2 مغلوب باتراز گازایف از روسیه شد و به ملاقات رده بندی رفت. وی در ملاقات فینال به مصاف نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز دنیا از آمریکا می رود.

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17236

به "ابراهیمی فینالیست شد، زارع به رده بندی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیمی فینالیست شد، زارع به رده بندی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید