حضور کشتی گیران دوتابعیتی روس و گرجستانی در ترکیب تیم های آسیایی

به گزارش بلاگ پو، رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 در حالی تا سه ماه دیگر در اندونزی برگزار می گردد که حضور کشتی گیران دو تابعیتی روس و گرجستانی سطح این رقابت ها را دوچندان نموده است.

حضور کشتی گیران دوتابعیتی روس و گرجستانی در ترکیب تیم های آسیایی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ماگومد ابراگیم اف دارنده مدال برنز المپیک در وزن 97 کیلوگرم، رشید قربان اف دارنده مدال برنز دنیا در وزن 79 کیلوگرم و جبرئیل شاپیف در وزن 86 کیلوگرم سه کشتی گیر داغستانی الاصل ازبکستان هستند. دیوید مودزمانشویلی گرجستانی نایب قهرمان المپیک و نفر سوم دنیا در وزن 125 کیلوگرم نیز دیگر کشتی گیر دوتابیعتی ازبکستانی هاست.

گئورگی ساکانالیدزه کشتی گیر عنوان دار گرجستانی در وزن 125 کیلوگرم در ترکیب قطر، آدام باتیروف کشتی گیر روسی الاصل در وزن 74 کیلوگرم و دارنده مدال طلای اروپا در ترکیب بحرین و مسلم اولویف و ماگمود موسی یف کشتی گیران روسی الاصل در وزن های 74 و 97 کیلوگرم در ترکیب قرقیزستان به میدان می فرایند.

نورسلیم سانایف قهرمان وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد آسیا از قزاقستان نیز یکی دیگر از کشتی گیران روسی الاصل حاضر در این رقابت ها است. همچنین احتمال حضور کشتی گیران روس در ترکیب کشورهای نظیر تاجیکستان نیز در بازی های آسیایی وجود دارد.

مسابقات کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا روزهای 28 تا 31 مردادماه امسال برگزار می گردد، این رقابت ها در دوره گذشته در 8 وزن آزاد و 8 وزن فرنگی برگزار گردید که امسال با توجه به اوزان المپیکی کشتی در 6 وزن آزاد و 6 وزن فرنگی برگزار خواهد شد.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 15861

به "حضور کشتی گیران دوتابعیتی روس و گرجستانی در ترکیب تیم های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور کشتی گیران دوتابعیتی روس و گرجستانی در ترکیب تیم های آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید