بازدید مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین از شرکت لوله سازی ماهشهر

به گزارش بلاگ پو، عصر روز چهارشنبه 9 مهرماه 1399 مهندس امین ابراهیمی به همراه دکتر یارعلی زاده و دکتر سلمان پور اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن جلسه با مسئولان و مدیران شرکت لوله سازی ماهشهر از خط فراوری این شرکت بازدید نمودند.

بازدید مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین از شرکت لوله سازی ماهشهر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین؛ در ابتدای جلسه آقای سید کریم سید نور مشاور حقوقی و نماینده تام الاختیار سهامداران و مالکین شرکت لوله سازی ماهشهر ضمن خیر مقدم به مدیرعامل اکسین و هیأت همراه گفت : در ایامی که کشور با تحریم های ظالمانه دشمن مقابله می نماید و همچنین مشکلاتی که شرکت لوله سازی ماهشهر داشته ، این شرکت همچنان نیروهای خود را حفظ نموده است و حالا که فولاد اکسین با تامین ورق های خط لوله گوره به جاسک در کنار ما نهاده شده است امیدواریم بیش از پیش به فراوری و اشتغال این منطقه محروم یاری کنیم.

همچنین مهندس منصوری مدیر کارخانه شرکت لوله سازی ماهشهر با تبریک کوشش های انجام شده در فولاد اکسین که با بومی سازی ورق های فولادی مورد احتیاج خطوط لوله و نفت گاز باعث برطرف احتیاجهای وارداتی مواد اولیه شرکت های لوله سازی داخل کشور شده است و این کار ضمن رونق فراوری محصولات مورد احتیاج صنعت نفت باعث سرعت دریافت پروژه های بزرگی مانند پروژه خط لوله نفت و گاز گوره به جاسک شده است.

همچنین در این جلسه مهندس ابراهیمی با ابراز تاسف از تعطیلی بعضی از صنایع استان گفت : ما همیشه این دغدغه را داشتیم که ظرفیت کارخانه هایی که در ارتباط با فولاد اکسین این قابلیت را دارند، که به فراوری برسند را یاری کنیم خصوصا اینکه ده ها نفر از پرسنل فولاد اکسین از نیروهای فنی و متخصص این مجموعه بوده اند. ابراهیمی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 70 درصد محصولات اکسین در صنایع استان خوزستان مورد استفاده نهاده شد ابراز امیدواری کرد در آینده ای نه چندان دور ببینیم با توسعه صنایع دیگر، حتی یک گرم از ورق های فولاد اکسین از خوزستان خارج نشود.

وی با بیان اینکه در سالهای گذشته بیشترین فراوری فولاد اکسین در حوزه محصولات تجاری بود و لوله سازها ورق مورداحتیاج خود را از خارج از کشور تامین می کردند ، تحریم ها را فرصتی مناسب برای برگشت اکسین به ریل اصلی خود و فراوری محصولات مرتبط با نفت و گاز و با ارزش افزوده بیان کرد.

وی تاییدیه های اخذ شده برای استفاده ورق های فراوریی اکسین در پروژه های نفت و گاز کشور را بسیار سختگیرانه بیان کرد و گفت : ما در سال گذشته با راه اندازی بزرگترین آزمایشگاه خوردگی فلزات در محیط اسیدی و تست های مختلف و بعضا بسیار سختگیرانه شرکت ملی نفت ایران ورق هایی فراوری کردیم که با بالا ترین کیفیت و در حد بهترین استانداردهای جهان است.

وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی پروژه فولاد سازی و تامین مواد اولیه این شرکت علاوه بر رسید به ظرفیت اسمی فراوری، خود کشور را از تمامی ورق های فولادی مورد احتیاج بخش های مختلف صنعت بی احتیاج کند.

لازم بذکر است شرکت لوله سازی ماهشهر با ظرفیت 350 هزارتن بخشی از لوله های پروژه گوره به جاسک را تامین می نماید .

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 34792

به "بازدید مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین از شرکت لوله سازی ماهشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین از شرکت لوله سازی ماهشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید