برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند ویژگی روابط عمومی ها است

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، رضا هوشمند شامگاه دوشنبه در نشست انجمن های روابط عمومی کشور و گرامی داشت پدر روابط عمومی، مرحوم مطهری نژاد به میزبانی کانون پرورش فکری استان سمنان، ضمن بیان اینکه مرحوم میرزا بابا مطهری نژاد دارای ویژگی های برتر یک استاد روابط عمومی بود که همواره نام وی را بر تارک آسمان روابط عمومی های کشور می تاباند، تأکید کرد: یک مدیر روابط عمومی باید در دو منظر توانمندی های کاری و اخلاق و منش الگو باشد که آن مرحوم در هر دو زمینه به نام بود.

برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند ویژگی روابط عمومی ها است

وی همچنین بابیان اینکه برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند در روابط عمومی از مشخصات یک مدیر است، اضافه کرد: یک روابط عمومی خوب، ناگزیر به کسب آگاهی برای توسعه و کوشش برای نهادینه کردن روابط عمومی ها در بین همکاران و مدیران است که این امر نیازمند اهتمام و کوشش مضاعف محسوب می گردد.

ضرورت به روز بودن روابط عمومی ها

عضو هیئت مدیره روابط عمومی کشور با اشاره به ویژگی های یک روابط عمومی برتر، تأکید کرد: ارتباط با سمن ها و تشکل های مردمی و تقویت آن ها به منظور تحقق توسعه پایدار یکی دیگر از ملاک های روابط عمومی های برتر در کنار احترام به نظر، تفکر و منش دیگران در عین حفظ نقطه نظرات شخصی است.

هوشمند تأکید داشت: اخلاق مداری و دوری از دروغ، تهمت، افترا و قضاوت عجولانه از دیگر ویژگی های یک روابط عمومی برتر است که در عین حال می بایست مستمع ای شکیبا و تحلیل گر نیز باشد.

وی با بیان اینکه یک روابط عمومی برتر پیش از احاطه به کل موضوع از ارائه نظر پرهیز می نماید، اضافه کرد: تواضع و آداب دانی، هوش برتر و برخورد با رفتارهای پیش بینی گردیده و نگردیده و همچنین نوع تعامل و کنش با رسانه ها در کنار به روز بودن و مطالعه از دیگر ویژگی های یک روابط عمومی خوب است.

dorezamin.com: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

chinaro.ir: چین: سفر به کشور پهناور و باستانی، پکن، شانگهای ،گوانجو و هانگزو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2015

به "برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند ویژگی روابط عمومی ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند ویژگی روابط عمومی ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید