برترین شوینده لباس زیر

به گزارش بلاگ پو، در آقایان هم به ویژه در کسانی که تعریق زیاد ناحیه کشاله ران دارند، بهتر است هر روز تعویض لباس زیر انجام گردد. باید توجه داشت که ناحیه کشاله ران به علت رطوبت بالا و گرمای آن، محل خوبی برای رشد میکروب ها و قارچ ها محسوب می گردد و رعایت نظافت و بهداشت این ناحیه از اهمیت خاصی دارد. برای شست وشوی لباس زیر، برترین ماده شوینده، صابون

برترین شوینده لباس زیر

برترین شوینده لباس زیر

نویسنده: دکتر بهروز باریک بین*

توصیه بیشتر متخصصان پوست، این است که ترجیحا لباس زیر هر روز تعویض گردد و این مساله به خصوص در خانم ها اهمیت بیشتری دارد؛ زیرا به علت ترشحات طبیعی واژن، لباس زیر معمولا آغشته به ترشحات می گردد.

در آقایان هم به ویژه در کسانی که تعریق زیاد ناحیه کشاله ران دارند، بهتر است هر روز تعویض لباس زیر انجام گردد. باید توجه داشت که ناحیه کشاله ران به علت رطوبت بالا و گرمای آن، محل خوبی برای رشد میکروب ها و قارچ ها محسوب می گردد و رعایت نظافت و بهداشت این ناحیه از اهمیت خاصی دارد. برای شست وشوی لباس زیر، برترین ماده شوینده، صابون و پودر صابون است و پس از آن هم باید خوب آبکشی انجام گردد تا ذرات مواد شوینده از پارچه لباس زیر به طور کامل شسته شوند.

از پودرهای ماشین لباسشویی هم می توان برای شست وشوی لباس زیر استفاده کرد ولی آبکشی بسیار مهم است زیرا بعضی افراد ممکن است در اثر باقی ماندن مواد شوینده نامناسب روی پارچه لباس زیر دچار خارش و علایم التهابی در ناحیه تناسلی شوند؛ به خصوص در خصوص بچه ها باید دقت کافی را به کار برد تا در پی شست وشوی لباس زیر با پودر صابون یا بچه ،آبکشی کامل انجام گردد زیرا پوست حساس و ظریف بچه ها می تواند به سادگی در اثر مواد شوینده شیمیایی، تحریک و آزرده گردد.

پس از شست وشو به روش های مختلف می توان لباس زیر را خشک کرد. عده ای عادت دارند پارچه لباس زیر را از سمت داخل اتو نمایند. باید گفت این کار واقعا لازم نیست و شست وشوی خوب با مواد شوینده مناسب و آبکشی کافی و سپس گذاشتن آن در هوای آزاد (آویزان کردن آن روی بند در اتاق یا در بالکن یا حیاط) برای خشک شدن کفایت می نماید.

نکته ای را که البته باید به آن توجه داشت این است که اگر لباس زیر را روی بند در محیط بیرون از منزل و در معرض نور آفتاب پهن نموده اید، به محض خشک شدن آن را از روی بند بردارید.

پی نوشت :

*متخصص پوست

منبع:www.salamat.com

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: راسخون
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 54424

به "برترین شوینده لباس زیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین شوینده لباس زیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید