سلامتی و پزشکی

آنفلوانزای فوق حاد پرندگان؛ سه هزار پرنده در باغ پرندگان قم معدوم شده اند

در مجموعه تازه تاسیس باغ پرندگان قم مجموعه ای از گونه های کمیاب و نادر پرندگان نگهداری می شد و کار ساخت آن و جمع آوری حیواناتش سه سال کشیده بود

12 اسفند 1399

هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم، افزایش 47 درصدی ترددها نگران کننده است

رییسی گفت: افزایش 47 درصدی تردد ها نگران کننده است و شاهد افزایش موارد سرپایی کرونا در بعضی استان ها هستیم.

9 اسفند 1399

لزوم تخصیص 100دردصدی بودجه 500 میلیاردی باغات و آتش نشانی

شهر: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: در بودجه 1400، 500 میلیارد تومان به باغات و تجهیزات آتش نشانی اختصاص پیدا نموده است که در حال رایزنی هستیم که مسائل تخصیص اختصاصی این بودجه به این دو حوزه رفع گردد.

3 اسفند 1399

افزایش 8 برابری مرگ و میر کرونا در بچه ها زیر 10 سال

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران از افزایش 4.8 درصدی بیماران کرونایی خبر داد.

2 اسفند 1399

نباید سهل انگارانه به فساد نگاه کرد

یک کارشناس مسائل حقوقی با اشاره به دستورالعمل رییس قوه قضاییه برای پس دریافت اموال و دارایی های نامشروع، گفت: بازآرایی اعتماد عمومی در گرو پایش علنی و مستمر درآمد مدیران حکمروایی است.

30 بهمن 1399

دستگیری افسر پلیس روسیه به دلیل افشای اطلاعات درباره مسموم کنندگان ناوالنی

روسیه علیه یک افسر پلیس که گفته می گردد به درز اطلاعاتی منجر به شناسایی مسموم کنندگان ناوالنی متهم است، پرونده جنایی باز کرد.

30 بهمن 1399

چگونه استرس بر قلب تاثیر می گذارد

خبرنگاران : اگرچه متخصصان هنوز مکانیسم های دقیق تعامل ذهن و بدن را درک نکرده اند اما شواهد نشان می دهد که استرس هیجانی بر طیف گسترده ای از بیماری ها تاثیر می گذارد. بنابر این با توجه به این نکته، ما در خصوص چگونگی تاثیر استرس بر قلب صحبت خواهیم...

29 بهمن 1399

22 ماده غذایی سالم و مغذی برای عضله سازی بدون افزایش چربی

رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی، هر دو نقش مهمی در عضله سازی بدون افزایش چربی دارند. این خیلی خوب است که بدنتان را با فعالیت های فیزیکی مختلف به چالش بکشید؛ اما اگر رژیم غذایی مناسب نداشته باشید و به اندزه کافی مواد مغذی مصرف نکنید، کوشش هایتان بی نتیجه خواهند...

28 بهمن 1399

مسکنی از جنس غذا برای سردردهای میگرنی

می گویند سری که درد می نماید دستمال نمی بندند، اما ما می گوییم سری را که درد می نماید، باید دستمال بست. البته منظورمان از دستمال بستن، رعایت اصولی با تغییر سبک زندگی بویژه به وسیله تغییر الگوی غذایی است.

28 بهمن 1399

جزییات خدماتِ اولین مرکز طب سنتی ویژه بیماران کرونا

معاون توسعه سلامت دفتر طب سنتی وزارت بهداشت با اشاره به جزییات فعالیت اولین مرکز طب سنتی ویژه کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، توصیه هایی جهت تقویت سیستم ایمنی و تسریع درمان بیماران کرونایی ارایه کرد.

23 بهمن 1399

ایران مرکز آموزش منطقه ای سگ های موادیاب می شود

سازمان جهانی گمرک در سی امین نشست سران گمرکات کشور های جهان با پیشنهاد گمرک کشورمان مبنی بر مشخص ایران به عنوان مرکز آموزش منطقه ای سگ های موادیاب این سازمان موافقت کرد.

22 بهمن 1399

کرونا در اروپا، از واکسیناسیون بیش از 130 هزار نفر در آلمان تا رکوردهای جدید مبتلایان روزانه در کشورها

جدیدترین اخبار اروپا حاکی از آن است که بر اساس اطلاعات نهادهای بهداشتی بیش از 130 هزار نفر در آلمان تا به حال علیه کرونا واکسینه شده و فرایند شکسته شدن رکورد مبتلایان روزانه به کرونا در کشورها همچنان ادامه دارد.

17 بهمن 1399

روزهای ابدی تاریخ معاصر را تحریف نمی کند

پخش سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری از امشب شروع می گردد. این مجموعه کوشش دارد تا با روایت 9 ماه از روزهای ابتدایی انقلاب، تاریخ معاصر کشور را به تصویر بکشد. تهیه کننده روزهای ابدی تاکید دارد که این سریال بر اساس مستندات تاریخی ساخته شده و به...

13 بهمن 1399

در کشتی هم نمی خواستند استقلال قهرمان گردد!

در فینال لیگ کشتی آزاد تیم استقلال مقابل بازار عظیم ایران مغلوب شد و به عنوان نایب قهرمانی رسید.

12 بهمن 1399

بیشتر بدانید از کنترل احساس عصبانیت

عصبانیت جز جداناشدنی از رفتار انسان ها است اما این که چگونه بر خشم خود و عصبانیت خود چیره شوید بسیار مهم است ما در این مطلب قصد داریم نکاتی پیرامون درمان عصبانیت را برایتان به اشتراک بگذاریم

11 بهمن 1399

عذرخواهی باشگاه پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در آسیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور بیانیه ای از زحمات و غیرت سرخپوشان ایران و حمایت های هواداران متعصب پرسپولیس قدردانی کرد.

6 بهمن 1399

اردبیل پایلوت طرح های گردشگری نیروهای مسلح و میراث فرهنگی شد

تهران (پانا)-معاون وزیر دفاع و رییس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح گفت اردبیل به عنوان پایلوت طرح های مشترک حوزه گردشگری نیروهای مسلح و وزارت میراث فرهنگی انتخاب شد.

5 بهمن 1399

آرژانتین؛ پیشتاز کشور های آمریکای لاتین در آغاز طرح واکسیناسیون

وزارت بهداشت آرژانتین از آغاز طرح واکسیناسیون ملی کووید-19 در این کشور پس از دریافت نخستین محموله از واکسن روسی اسپوتنیک- وی در هفته جاری خبر داد؛ به این ترتیب آرژانتین پیشتاز کشور های آمریکای لاتین در آغاز طرح واکسیناسیون خواهد بود.

5 بهمن 1399

عشق چیست؟ (انواع عشق از دیدگاه روانشناسی)

انواع عشق در یک مدل از تقسیم بندی عبارت است از عشق ناگهانی یا عشق در یک نگاه، عشق مانیایی، عشق یک طرفه و عشق خیالی

1 بهمن 1399

خبرنگاران 74 بیمار بدحال کووید 19 در البرز بستری شدند

کرج - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اظهار داشت که 74 بیمار بدحال کووید 19 طی 24 ساعت گذشته پذیرش و به تخت های بستری بیمارستان های استان انتقال یافتند.

20 دی 1399
تعداد: (327)