تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند، کجای جهان لیگ 53 روز تعطیل می گردد؟!

به گزارش بلاگ پو، مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان تأکید کرد که سرمربی تیم ملی باید احترام بگزارد و انتظار احترام دیدن داشته باشد.

تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند، کجای جهان لیگ 53 روز تعطیل می گردد؟!

مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره پیروزی 3 بر 2 تیم فوتبال سپاهان مقابل نساجی مازندران در هفته نهم لیگ برتر گفت: در این بازی ما به کسب سه امتیاز نیاز داشتیم و خدا را شکر که توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. بازی سختی بود و تیم نساجی هم تیم خوب و قابل احترامی را نشان داد. حریف مان در این بازی به دنبال امتیاز بود و کوشش زیادی هم کرد، اما ما با اینکه یکی دو تا مصدوم داشتیم, توانستیم به پیروزی برسیم.

سپاهان سال جاری از داوری خیلی متضرر شده است وی درباره عملکرد تیم داوری بازی سپاهان نساجی مازندران اعلام نمود: جالب است که تیم حریف هم در صحنه هایی به داوری اعتراض داشت، اما من هنوز فیلم بازی را ندیده ام و باید قضاوت عملکرد داوران را به کارشناسان بسپاریم. سعی می کنیم دیگر درباره داوری حرف نزنیم، اما باید بگویم سپاهان سال جاری از داوری خیلی متضرر شده است.

فصل گذشته لیگ راحت تر بود اما سال جاری همه تیم ها خوب و قابل احترام هستند مدیرعامل باشگاه سپاهان توضیح داد: در بازی با نساجی برای ما فقط کسب سه امتیاز مهم بود. در مسابقات لیگ برتر که همه بازی هایش سخت است، کسب سه امتیاز خیلی اهمیت دارد. دیدید که پرسپولیس در جام حذفی بازی بسیار سختی مقابل نود ارومیه داشت. الآن همه بازی ها سخت هستند. به نظرم فصل گذشته لیگ راحت تر بود، اما سال جاری همه تیم ها خوب و قابل احترام هستند.

ذوب آهن تیم بزرگی است و رفته رفته به بالای جدول می رسد مسعود تابش راجع به صدرنشینی پدیده در لیگ برتر اعلام نمود: پدیده واقعاً خوب کار می نماید، اما در این فصل خیلی تیم ها خوب هستند. پیکان, پرسپولیس, استقلال, تراکتورسازی و حتی سایپا و ذوب آهن در شرایط خوبی هستند. البته درست است که ذوب آهن هنوز در نتیجه گیری روند چندان مطلوبی ندارد، اما مطمئن باشید ذوب آهن تیم بزرگی است و رفته رفته به بالای جدول می رسد.

طرفداران قلعه نویی را دوست دارند اما او انتظار دارد تعداد بیشتری به استادیوم بیایند وی در واکنش به اینکه قلعه نویی با انتقاد از عدم حضور طرفداران سپاهان در استادیوم گفته بود شاید علت عدم حضور آنها, من هستم، توضیح داد: طرفداران سپاهان قلعه نویی را دوست دارند و همیشه چه در استادیوم و چه در فضای مجازی او را تشویق می نمایند. قلعه نویی با توجه به اینکه سپاهان طرفداران پرشوری دارد و تیم هم الآن در رده دوم جدول ایستاده است، انتظار دارد که تعداد بیشتری طرفدار به استادیوم بیایند. البته طرفداران سپاهان در فضای مجازیِ داخل و حتی خارج از کشور بسیار مشتاق و میلیونی هستند. حالا هم که بازی ها در استادیوم نقش جهان برگزار می گردد این انتظار وجود دارد که در بازی های خانگی مان استقبال بیشتری از سوی طرفداران گردد. البته در بازی های خانگی مان حدود 10 هزار طرفدار به استادیوم می آیند که شاید برای استقلال و پرسپولیس هم در بازی های معمولی شان مقابل تیم های کم نام ونشان همین تعداد طرفدار به استادیوم بیاید، اما ما انتظار داریم طرفداران مان از تیم حمایت بیشتری نمایند و ان شاءالله در بازی های آتی جبران خواهند کرد. اصفهان| امیر قلعه نویی: شاید علت عدم حضور تماشاگران قلعه نویی است!، کم کم داریم شبیه سپاهان واقعی می شویم اصفهان| قلعه نویی: شاید توهین و تحقیر ایرانی بندی از قرارداد کی روش است!، 200میلیارد جابه جا نموده و می گوید تیم ملی مال من است!

فدراسیون فوتبال نباید اجازه هتک حرمت به دستیار کی روش بدهد مدیرعامل باشگاه سپاهان, همچنین راجع به اظهارات امیر قلعه نویی در مورد کارلوس کی روش و اینکه آیا این فضا تمرکز او را به هم نمی ریزد, گفت: کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان است و تیم ملی هم برای ما قابل احترام است. همه دوست داریم که تیم ملی موفق باشد و عاشق این تیم هستیم، اما انتظار داریم که از سوی کادر فنی تیم ملی احترام ببینیم نه اینکه دستیار کی روش (میک مک درموت) به یکی از بزرگان فوتبال ایران (حمید استیلی) که سال ها برای این فوتبال زحمت کشیده است و اتفاقاً فرد بسیار بااخلاقی هم هست, بی احترامی و توهین کند. وقتی دستیار کی روش بی احترامی می نماید, ما هم ناراحت می شویم. فدراسیون فوتبال نباید اجازه هتک حرمت به دستیار کی روش و این افراد را بدهد.

با این حرف ها تمرکز قلعه نویی به هم نمی خورد وی اضافه نمود: شرایط تیم ما خوب است و با این حرف ها تمرکز قلعه نویی به هم نمی خورد. مهمترین ویژگی تیم ما این است که ما سال جاری تیم هستیم و همه بازیکنان برای موفقیت تیم، فوتبال بازی می نمایند. کادر فنی بسیار خوبی داریم و قلعه نویی هم رزومه بسیار خوبی دارد. همکاران قلعه نویی هم از لحاظ فنی و اخلاقی بسیار خوب هستند. در سپاهان همه بازیکنان یکدل هستند و زحمت می کشند تا تیم موفق گردد. در بازی روز گذشته ضربه بدی به کیانی خورد که جای استوک روی سینه اش مانده بود، اما این بازیکن بیش از 10 دقیقه با همین وضعیت در زمین بازی کرد.

با اینکه سپاهان در جدول دوم است اما نماینده ای در تیم ملی ندارد وی گفت: با توجه به اینکه ما مدت هاست در رتبه دوم جدول رده بندی قرار داریم، اما هنوز هیچ بازیکنی از سپاهان به تیم ملی دعوت نشده است. هرچند این انتخاب ها سلیقه ای است و امیدوارم بچه ها بیشتر کوشش نمایند تا به تیم ملی دعوت شوند.

کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند مسعود تابش در ادامه با تأکید بر اینکه تیم ملی برای ما قابل احترام است، توضیح داد: همان طور که ما به تیم ملی احترام می گزاریم، دوست داریم به ما هم احترام گزارده گردد، چون با این فضا اول تیم ملی ضربه می خورد. تیم ملی در وهله اول باید آرامش داشته باشد. کی روش مربی شناخته شده ای است، اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند تا بتواند در فضایی سالم کار کند.

تاکنون به تیم ملی بی احترامی ننموده و از این جا به بعد هم نمی کنیم مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به اینکه کی روش گفته است دیگر باید چه کار کنیم تا در تیم ملی احترام ببینیم؟، تأکید کرد: ما و باشگاه مان تاکنون هیچ گونه بی احترامی به تیم ملی نداشته ایم. ما عاشق تیم ملی کشورمان هستیم. تاکنون به تیم ملی بی احترامی ننموده ایم و از این به بعد هم نمی کنیم. کارلوس کی روش: خسته شده ام از این همه بی احترامی، اگر ما را نمی خواهید لطفاً در صورت مان بگویید!، من و کادرم ازخودگذشتگی های زیادی انجام داده ایم

در کجای جهان تعطیلات نیم فصل 53 روز است؟ وی با اشاره به تعطیلات طولانی مدت مسابقات لیگ برتر, گفت: این تعداد تعطیلی در کجای جهان رخ می دهد؟ قرار است در نیم فصل 53 روز رقابت ها تعطیل گردد و الآن هم 20 روز تعطیل شده بود. زمانی که یک تیم در روند مناسبی واقع شده است و با یک وقفه طولانی مدت روبه رو می گردد, این مشکل ساز خواهد بود. در 53 روزی که رقابت ها در نیم فصل تعطیل می گردد, تیم باید یک بار دیگر از اول آماده گردد و حتی می گردد دوباره یک دوره بدنسازی شش هفته ای برای تیم برگزار کرد, چون نمی توانیم بازیکنان را در این وضعیت رها کنیم. کجای جهان تعطیلی طولانی مدت در مسابقات ایجاد می گردد؟ به نظر شما این تعطیلی ها می تواند منطقی باشد؟

dorezamin.com: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

chinaro.ir: چین: سفر به کشور پهناور و باستانی، پکن، شانگهای ،گوانجو و هانگزو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2284

به "تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند، کجای جهان لیگ 53 روز تعطیل می گردد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگزارد و احترام ببیند، کجای جهان لیگ 53 روز تعطیل می گردد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید