تاسف شجاعی از تصمیم تیم بسکتبال مهرام تهران، قرعه کشی مجدد انجام نمی گردد

به گزارش بلاگ پو، تیم مهرام در فاصله 15 روز تا شروع لیگ برتر بسکتبال بانوان در اقدامی عجیب از مسابقات کنار کشید تا باعث تأسف بانوان این رشته گردد.

تاسف شجاعی از تصمیم تیم بسکتبال مهرام تهران، قرعه کشی مجدد انجام نمی گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهرام سال گذشته در لیگ برتر بسکتبال بانوان اسم نایب قهرمانی را کسب کرد و زودتر از سایر تیم ها ترکیب تیم را معین و با بازیکنان قرارداد بسته بود اما در اقدامی عجیب از لیگ برتر کنار کشید.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال با ابراز تاسف از این اتفاق به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: متاسفانه مهرام که تیم بسیار خوبی در بسکتبال بانوان و آقایان بود در فاصله پانزده روز تا شروع مسابقات لیگ برتر انصراف داد. البته هنوز انصراف کتبی به دست فدراسیون نرسیده است، اما مدیرعامل باشگاه در تماس تلفنی اعلام نموده که انصرافشان قطعی است .

شجاعی اضافه نمود: از این اتفاق بسیار متاسفم برای اینکه تیم بسیار خوبی بود. یعنی باشگاه حرفه و تمام عیار بود و ما در بخش بانوان از این تیم ها کمتر داشتیم، اما نمی دانم چرا یک باشگاه حرفه ای تصمیم حرفه ای نگرفت و به یکباره کنار رفت.

وی با ابراز تاسف از این اتفاق درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان در شرایطی که قرعه کشی لیگ اجرا شده است، گفت: مهرام اولین تیمی بود که تیمش را بسته و با بازیکنانش قرارداد بسته بود. فقط می توانم بگویم جای تاسف دارد و امیدوارم بازیکنانش هم بتوانند به تیم های دیگر ملحق شوند. ما نمی توانیم جانشینی برای این تیم داشته باشیم چون قرعه کشی اجرا شده و با انصراف این تیم مسابقات لیگ با پنج تیم در یک گروه و شش تیم در گروه دیگر برگزار خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در مورد علت انصراف مهرام از لیگ برتر بسکتبال بانوان گفت: علتش را نمی دانم. ما چند تیم داشتیم که حامی اقتصادی نداشتند و از لحاظ اقتصادی ضعیف بودند و حتی بازیکن نداشتند. ما انتظار داشتیم آن تیم ها انصراف دهند، اما انصراف تیم مهرام که پول و نظم و انضباط باشگاهی داشت دور از انتظار بود.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 53866

به "تاسف شجاعی از تصمیم تیم بسکتبال مهرام تهران، قرعه کشی مجدد انجام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاسف شجاعی از تصمیم تیم بسکتبال مهرام تهران، قرعه کشی مجدد انجام نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید