تحریم های آمریکا سلامت و ایمنی مردم را نشانه گرفته است

به گزارش بلاگ پو، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحریم های آمریکا در حوزه تجهیزات هوایی و دارو سلامت مردم را به مخاطره انداخته و تحریم ها باید مدیریت شود.

تحریم های آمریکا سلامت و ایمنی مردم را نشانه گرفته است

فرج الله رجبی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره تاثیر تحریم های آمریکا بر ایرلاین های هوایی بیان نمود: این امری طبیعی است که تحریم ها متناسب با سطح خود بر روی بخش های مختلف اثرگذار باشد. تحریم های آمریکا نیز در حوزه تامین قطعات هواپیما و دارو مستقیما بر سلامت و جان مردم تاثیر می گذارد.

وی در ادامه اظهار کرد: باتوجه به شرایط، آنچه که امروز به آن نیاز داریم مدیریت تحریم هاست. باید مجموعه حاکمیت به یک جمع بندی رسیده و مقتضیات مدیریت تحریم ها معین شود. امروز ما نیاز به آئین نامه ای داریم تا اختیاراتی برای مدیران تعریف شده تا مدیران بتوانند با استفاده از ظرفیت های داخلی و خارجی کارآیی خود را نشان دهند.

کننده مردم شیراز در مجلس شرح داد: شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه باید آئین نامه و دستورالعملی را برای مدیریت تحریم ها تدوین کرده و در آن حاشیه امنی برای مدیران بخش هایی که مستقیما با جان مردم در ارتباط است، ایجاد کند.

رجبی در ادامه تاکید کرد: تحریم های آمریکا در حوزه دارو و تجهیزات هوایی سلامت و امنیت مردم را نشانه گرفته و غیر انسانی است. سران سه قوه باید با همکاری سازمان هواپیمایی و شرکت های فعال در این حوزه آئین نامه جدیدی برای مدیریت این صنعت در شرایط تحریمی کنونی تدوین کند تا مدیران با اطمینان خاطر بیشتری موضوع را دنبال کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19694

به "تحریم های آمریکا سلامت و ایمنی مردم را نشانه گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های آمریکا سلامت و ایمنی مردم را نشانه گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید