تیم ملی ایران در مکان دوم جدول توزیع مدال ها، برنامه روز پایانی

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات که با حضور 1117 کاراته کا از 140 کشور به میزبانی اسپانیا در سالن ویزینک شهر مادرید جریان دارد، عصر یکشنبه با شناخت تیم ها و نفرات برتر به انتها می رسد.

تیم ملی ایران در مکان دوم جدول توزیع مدال ها، برنامه روز پایانی

روز شنبه 19 آبان ماه در فاصله یک روز به سرانجام این مسابقات، تیم ملی کشورمان موفق به کسب یک نشان طلا توسط بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم، یک نقره توسط سجاد گنج زاده در وزن 84+ کیلوگرم و 3 برنز توسط ذبیح الله پورشیب در وزن 84- کیلوگرم، هامون درفشی پور در وزن 67- کیلوگرم و سارا بهمنیار در وزن 50- کیلوگرم شد.

در جدول رده بندی در فاصله یک روز به سرانجام این مسابقات ژاپن با یک طلا، دو نقره و یک برنز در صدر ایستاد و تیم ملی کشورمان با یک طلا، یک نقره و سه برنز در مکان دوم ایستاد. تیم های اسپانیا، آلمان، آذربایجان و یونان هم در مکانهای بعدی قرار دارند.

تیم کومیته بانوان پنجم شد و تیم کاتای بانوان (شادی جعفری زاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور) فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای تیمی و انفرادی، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی، امیر مهدیزاده و رزیتا علیپور هم در کومیته انفرادی از دور مسابقات حذف شده اند.

برنامه کاراته کاهای ایران در روز سرانجامی

روز یکشنبه 20 آبان ماه در روز ششم و سرانجامی مسابقات، ساعت 9/30 دقیقه تیم مردان کاتای ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون در دیدار رده بندی با ترکیه پیکار می نماید. کومیته تیمی مردان هم ساعت 12/45 دقیقه به دیدار ترکیه می رود تا برای کسب مدال طلای دنیا مبارزه کند.

در این دوره از مسابقات تیم کاتای بانوان (شادی جعفری زاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور) فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای تیمی و انفرادی، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی، امیر مهدیزاده و رزیتا علیپور هم در کومیته انفرادی از دور مسابقات حذف شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2750

به "تیم ملی ایران در مکان دوم جدول توزیع مدال ها، برنامه روز پایانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی ایران در مکان دوم جدول توزیع مدال ها، برنامه روز پایانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید