خبرنگاران استراماچونی: قول قهرمانی نمی دهم

به گزارش بلاگ پو، تهران- خبرنگاران- سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال 6 سال است که به قهرمانی نرسیده اما من هم نمی توانم قولی برای رسیدن به این مهم دهم. تمام کوشش من این است که وضعیت استقلال هرروز بهتر گردد.

خبرنگاران استراماچونی: قول قهرمانی نمی دهم

آندره استراماچونی در ابتدای صحبت هایش در مراسم معارفه خود با اشاره به حضور در ایران گفت: من شنیده بودم ایران کشور بسیار خوب، با مردمانی میهمان نواز و خونگرم است و بسیار خوشحالم که اینجا هستم. خیلی مفتخر و خوشحالم که مسئولیت مهمی را در استقلال دارم. همچنین از سفیر ایتالیا هم تشکر می کنم که در این جلسه معارفه من حضور پیدا نموده است.

وی اضافه کرد: ایران و ایتالیا دو کشور نزدیک به هم هستند. می دانم تجربه های خوبی در ایران پشت سر خواهم گذاشت و همچنین می دانم طرفداران و مدیران باشگاه از من می خواهند فوتبال ایتالیایی را در ایران به اجرا بگذارم. یکی از دلایلی که موجب شد پیشنهاد استقلال را قبول کنم طرفدار این تیم بودند.

استراماچونی در مورد اینکه آیا قول قهرمانی با استقلال را می دهد، گفت: می دانم استقلال 6 سال است پیروز به قهرمانی نشده و رسیدن به این مهم سخت است. سال جاری استقلال سوم شد و یکسری بازیکنان خارجی رفتند و تعدادی هم تمدید کردند. کار سختی برای قهرمانی خواهیم داشت. من همواره رابطه خوبی با طرفداران و باشگاه داشتم و نمی خواهم قولی دهم که انجامش ندهم. من قول بهتر شدن اوضاع را می دهم که شرایط این تیم بهتر گردد و پیروز تر در بازی ها حاضر گردد.

وی ادامه داد: من صادقانه بگویم ابتدا در مورد استقلال اطلاعاتی نداشتم اما تلاشم این بود که روز به روز اطلاعتم را بیشتر کنم. امیدوارم با یاری افرادی که در باشگاه هستند به شناخت کافی در مورد شرایط برسم. من همراه خودم سه دستیار حرفه ای آوردم و از باشگاه درخواست کردم یک مربی دروازه بان ها، یک انالیزور و یک مربی به ما بدهد و دلیلش هم این است که احتیاج دارم یک دستیار ایرانی کنار من باشد تا اطلاعات کافی را از شرایط بدست آورم و همچنین درخواست یک مترجم را هم از باشگاه نموده ام.

سرمربی جدید استقلال در مورد اینکه گفته می شد رحمان رضایی یکی از دستیاران وی خواهد بود، توضیح داد: با رحمان رضایی در مورد ایران زیاد صحبت نموده بودم اما او در کادر فنی من نیست.

وی ضافه کرد: می خواهم با طرفداران صادق باشم. به امکانات و فاکتورهایی که برای پیروزیت ضروری است احتیاج داریم و هیچکس نمی تواند برای پیروزیت قولی بدهد. نمی گردد که قول قهرمانی داد اما قول می دهم پیشرفت داشته باشیم.

استراماچونی در مورد تاکتیک مورد علاقه خود گفت: نمی توانم از الان تاکتیک تیم را تعیین کنم. باید با توجه به توانایی بازیکنان این موضوع را انتخاب و تا زمانی که کار را شروع نکنیم نمی توانم در این مورد حرفی بزنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا درباره قبول راهنمایی استقلال با شفر سرمربی قبلی این تیم صحبت نموده است یا خیر اضافه کرد: با شفر صحبت نکردم. او مربی با تجربه ای است و خوشحالم از اینکه او در استقلال حضور داشته است.

سرمربی ایتالیایی استقلال در پاسخ به این سوال که از بازیکنان استقلال تا چه حد شناخت دارد و اینکه آیا قرار است بازیکن ایتالیایی به این تیم اضافه می گردد یا خیر اظهار کرد: فیلم بازیکنان استقلال را دیده ام اما مهم این است در تمرینات زیر ذره بین بگیرم. قطعاً بازیکن خارجی خواهیم آورد اما معلوم نیست ایتالیایی باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: ایرنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8251

به "خبرنگاران استراماچونی: قول قهرمانی نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استراماچونی: قول قهرمانی نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید