خبرنگاران نظارت بر ذبح دام عید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در لرستان

به گزارش بلاگ پو، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: نظارت بر ذبح دام عید سعید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان انجام می شود.

خبرنگاران نظارت بر ذبح دام عید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در لرستان

زینب محمدخانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران بیان نمود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاله گذاری اجتماعی از از هم استانیها تقاضا می شود کشتار نذورات عید سعید فطر در کشتارگاه ها و تحت نظارت دامپزشکی انجام شود.

وی با اشاره به فرهنگ عمومی استان و اینکه هر ساله برخی افراد اقدام به ذبح نذورات عید سعید قربان خارج از کشتارگاه ها انجام می دهند، اضافه نمود: در این راستا دامپزشکی استان با همکاری ستاد استانی کرونا و نیروی انتظامی استان از هرگونه تجمع جهت کشتار نذورات در مکان های عمومی برخورد می کند.

محمدخانی گفت: همچنین اکیپ های سیاری در سطح استان به ویژه در مناطق گیلوران و دره گرم خرم اباد با اولویت شعار کشتار در کشتارگاه ها جهت نظارت بر ذبح دام فعال خواهد شد تا در صورت لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی بر ذبح دام را نظارت کنند.

وی ادامه داد: در این راستا جهت هماهنگی های لازم با ستاد استانی مقابله با کرونا و نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی مکاتبات لازم اجرا شده ودر روز عید سعید قربان نظارت های لازم انجام خواهد شد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 30896

به "خبرنگاران نظارت بر ذبح دام عید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نظارت بر ذبح دام عید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید