خرمشاد یک اصولگرایی معتدل و صاحب اندیشه است

به گزارش بلاگ پو، یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: معاون سیاسی وزارت کشور اصولگرایی معتدل و صاحب اندیشه است که میان تحصیلات و مسئولیتس که بر عهده گرفته است، تناسب وجود دارد.

خرمشاد یک اصولگرایی معتدل و صاحب اندیشه است

غلامرضا ظریفیان در گفت و گو با خبرنگاران، درباره انتخاب محمدباقر خرمشاد به اسم معاون سیاسی وزیر کشور،اظهار کرد: خرمشاد فردی اصولگرا،معتدل،اهل فکر و اندیشه و صاحب نظر در رشته خود است. زمانی که معاون فرهنگی وزارت علوم بود، رویکردی منصفانه با همه جناح ها و افراد داشت.خرمشاد یک دانشگاهی باتجربه است که تناسبی میان مسئولیت و تحصیلاتش که علوم سیاسی است، وجود دارد و انتخاب او را باید به فال نیک گرفت.

وی ادامه داد: امیدوارم خرمشاد با همین رویکرد علمی و اعتدالی در معاونت سیاسی وزارت کشور ایفای نقش نموده و ماموریت خود را در زمینه توسعه سیاسی، دفاع از جمهوریت نظام و برخورد متوازن با جناح ها انجام دهد و با نگاه علمی و معتدل جهت خود را طی کند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه نظام حزبی نمی تواند با نظام سیاسی پیوند مناسبی برقرار کند و به دولت در سایه تبدیل گردد، توضیح داد: خرمشاد برای برقراری این پیوند کوشش کند.

ظریفیان در ادامه توضیح داد: مهمترین مسئولیت معاونت سیاسی ،ساماندهی توسعه سیاسی است که خرمشاد با نگاهی علمی و فراجناحی می تواند در اجرای این ماموریت خود پیروز باشد. از سویی توسعه سازمان های مردم نهاد هم باید به وسیله او دنبال گردد. متاسفانه در حال حاضر نگاه امنیتی و منفی به این سازمان ها وجود دارد در حالیکه سازمان های مردم نهاد نقش بسیار موثری در ایجاد پیوند بین مردم و حاکمیت دارند.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 53902

به "خرمشاد یک اصولگرایی معتدل و صاحب اندیشه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمشاد یک اصولگرایی معتدل و صاحب اندیشه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید