دلایل محبوبیت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟

به گزارش بلاگ پو، در این روزها که مهاجرت به کشورهای پیشرفته مخصوصا استرالیا به وسیله ویزای کار و مهارت سخت شده است، ویزای کارآفرینی استرالیا یکی از ویزاهای پرطرفدار برای مهاجرت به استرالیا است.

دلایل محبوبیت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟

رکورد قابل توجه استرالیا در رشد اقتصادی برای بیست و هشتمین سال متوالی، استرالیا را به یک محیط امن و با خطر پایین برای انجام کسب و کار یا شروع یک فعالیت تجاری تبدیل نموده است.

دولت استرالیا در سال 2012 ویزای کارآفرینی استرالیا که یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به استرالیا است را معرفی کرد تا این روش راستای ساده برای اخذ اقامت استرالیا برای متقاضیانی که دارای سرمایه مورد احتیاج هستند، قرار بگیرد.

استرالیا در سال مهاجرتی گذشته ظرفیت ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری خود را افزایش داده است و بر این اساس شما اگر واجد شرایط مهاجرت به استرالیا به وسیله سرمایه گذاری و کارآفرینی باشید، می توانید پرونده مهاجرتی خود را شروع کنید.

ویزای کارآفرینی استرالیا شامل کسانی خواهد شد که صاحب تجارت و یا دارای توان اقتصادی بالا برای سرمایه گذاری هستند. برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا، باید سرمایه گذاری و کسب و کار، در خاک استرالیا انجام گردد و یا یک بیزینس فعال در استرالیا خریداری کنید. ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا یکی از راه های اخذ اقامت این کشور و نهایتا دریافت شهروندی استرالیاست.

دلایل محبوبیت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟

ویزای کارآفرینی استرالیا یا ویزای 188 به چند دلیل در سراسر جهان، مخصوصا در ایران، هواداران بسیاری دارد:1.امکان اقامت چهار الی شش سال به وسیله اخذ ابن ویزا2.عدم الزام نمره زبان انگلیسی3.امکان اخذ ویزای کارآفرینی استرالیا صرفا به وسیله ارائه سوابق کسب و کار و سوابق اقتصادی4.نبود هیچ گونه قید و شرطی در ویزای کارآفرینی استرالیا (امکان رفت و آمد به کشور استرالیا بدون محدودیت در زمان اقامت، امکان اشتغال و تحصیل برای دارندگان این نوع ویزا، امکان افتتاح انواع حساب های بانکی)5.بدون احتیاج به انتقال سرمایه قبل از اخذ ویزای سرمایه گذاری و همچنین عدم وجود الزام در زمان سرمایه گذاری پس از حضور در استرالیا بر خلاف دیگر کشورها مانند کانادا.6. محدوده پایین سرمایه گذاری نسبت به دیگر ویزاهای سرمایه گذاری مشابه در سایر کشورها

ویزای کارآفرینی استرالیا چه مزایایی دارد؟

شما با دریافت این ویزا، از مزایای زیر بهره مند می شوید:

می توانید به مدت 4 سال و 3 ماه در کشور استرالیا زندگی کنید.

چون این ویزا یک ویزای موقت است می توانید به وسیله تغییر نوع ویزای خود به یکی از ویزاهای 888، 132، 890 و 892 اقامت خود را دائمی کنید.

شما می توانید هر فعالیت تجاری در کشور استرالیا انجام دهید.

شما می توانید بعد از اخذ ویزای 188 استرالیا به خارج از استرالیا به صورت نامحدود سفر کنید و هر بار که بر می شد ویزای شما معتبر است.

شما می توانید به همراه همسر، فرزندان و وابستگان خود وارد کشور استرالیا شوید.

به خانواده فرد نیز اجازه کار و زندگی در استرالیا داده می گردد.

ویزای استرالیا شامل همسر، فرزندان پایین 18 سال و فرزندان بین 18 تا 23 سالی که مشغول به تحصیل هستند خواهد شد. البته فرزندان بالای 23 سال هم که به علت معلولیت همچنان وابسته به والدین هستند می توانند برای این نوع ویزا اقدام نمایند.

ویزای کارآفرینی استرالیا در سال 2021 دچار تغییراتی شده است که این تغییرات شاید دریافت این ویزا را نسبت به قبل سخت تر بکند اما شما این فرصت را دارید تا خاتمه جولای 2021 از امکانات اخذ این ویزا با شرایط فعلی برخوردار شوید.

تغییرات ویزای کارآفرینی استرالیا از جولای 2021 اعمال می گردد.

طی این تغییرات مدت زمان اقامت به وسیله ویزای 188 افزایش می یابد اما میزان سرمایه گذاری هم بعد از این تاریخ بیشتر شده است پس اگر تصمیم دارید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کند بهتر است پرونده مهاجرتی خود را هر چه سریع تر شروع کنید.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا به وسیله ویزای کارآفرینی را دارید یا نمی دانید راستا مهاجرتی خود را از کجا شروع کنید گروه مهاجرتی پاسارگاد با صدها پرونده مهاجرتی سرمایه گذاری پیروز می تواند شما را در این راستا همراهی کند. برای دریافت مشاوره رایگان ویزای کارآفرینی استرالیا گروه مهاجرتی پاسارگاد با ما در ارتباط باشید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 49690

به "دلایل محبوبیت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل محبوبیت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید