ذبیح اله پورشیب: برای کسب طلای کاراته دنیا بی تابم و امیدوارم بالاخره به آن برسم، توانایی کسب نتیجه ای بهتر از لینز را داریم

به گزارش بلاگ پو، ذبیح اله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: هر مدالی مهمی که در کاراته وجود داشته است را کسب کردم و امیدوارم بالاخره به مدال طلای دنیا نیز برسم.

ذبیح اله پورشیب: برای کسب طلای کاراته دنیا بی تابم و امیدوارم بالاخره به آن برسم، توانایی کسب نتیجه ای بهتر از لینز را داریم

ذبیح اله پورشیب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص شرایط آمادگی تیم ملی کاراته در آستانه مسابقات دنیای گفت: خدا را شکر شرایط بسیار خوبی دارم و شرایط تیم نیز از لحاظ بدنی و روحی و روانی فوق العاده است.در این مدت تمرینات کاراته و بدنسازی خوبی را زیر نظر کادرفنی انجام دادیم و امیدوارم در مسابقات دنیای اسپانیا به آنچه مدنظرمان است دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به توانایی بالایی تیم ملی کاراته برای موفقیت گفت: تمام بازیکن ما توانایی کسب مدال را دارند و در کومیته تیمی نیز می توانیم مانند دو دوره گذشته مدال طلا کسب کنیم. من نیز شرایط خوبی دارم و در چند تورنمنتی که تا قبل از مسابقات دنیای شرکت کردم، به مدال رسیدم. مسابقات دنیای اسپانیا خیلی برای من مهم است تا بتوانم به مدال طلای این مسابقات دست پیدا کنم.

کاپیتان تیم ملی کاراته توضیح داد: مسابقات دنیای این دوره با توجه به اینکه قبل از نخستین حضور کاراته در المپیک برگزار خواهد شد از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است و امتیازات آن نیز خیلی در کسب سهمیه تاثیرگذار است. قطعا تمام بازیکن و تیم ها با بهترین شرایط در مسابقات دنیای این دوره حاضر خواهند شد و قطعا رقابت ها از سطح بالایی برخوردار خواهد بود.

پورشیب در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد برای کسب مدال طلای دنیا بی تاب است، گفت: صد در صد همینطور است. من هر مدالی مهمی که در کاراته وجود داشته را کسب کردم و امیدوارم بالاخره به مدال طلای دنیا نیز دست پیدا کنم. برای رسیدن به این مهم نیز با تمام وجود تمرینات خود را پشت سر گذاشتم و کادرفنی نیز شاهد است که در همه شرایط در تمرینات حضور داشتم و هیچ غیبتی نداشتم. امیدوارم پس از تحمل سختی های بسیار ماحصل تلاشم را با کسب مدال طلا دریافت کنم. برای کسب طلا نیز با تمام وجود خواهم جنگید تا دل مردم و جامعه کاراته را شاد کنم.

وی در خصوص کاندیداتوری او و حمیده عباسعلی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران عنوان نمود: این افتخاری بزرگی است که نصیب من شده است و از این موضوع خوشحال هستم. بابت این اتفاق نیز از مسئولان فدراسیون کاراته تشکر می کنم، اما تمام تمرکزم روی مسابقات است و مدال این مسابقات برای من از همه چیز مهمتر است. من نیز قصد دارم با توجه به اهمیت مسابقات دنیای با تمام وجود از اعتبار کاراته کشورم دفاع کنم.

ملی پوش تیم ملی کاراته در خصوص امکان تکرار دستاورد دوره گذشته مسابقات دنیای اتریش گفت: ما در دوره گذشته از 6 فرصت موفق به کسب 5 مدال شدیم و حتی امکان اینکه سعید احمدی نیز مدال کسب کند وجود داشت. تیم ما در دوره گذشته قدرتمند بود اما تیم این دوره نیز بسیار پرقدرت است و شاید تیم فعلی از جنبه های دیگر قدرتمندتر از تیم دوره گذشته باشد. از لحاظ روحی و روانی بسیار آماده هستیم و حتی این توانایی و انگیزه را داریم که بهتر از لینز نتیجه بگیرم، اما نباید فراموش کرد کشورهای دیگر خواب نیستند و همه به دنبال بهترین نتیجه هستند و زنگ تفریح نخواهند بود. سجاد گنج زاده: تیم فعلی کاراته ایران توانایی انجام کارهای بی نظیر را دارد، حریفان مان امکانات دارند، ما روحیه و فعل خواستن

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2605

به "ذبیح اله پورشیب: برای کسب طلای کاراته دنیا بی تابم و امیدوارم بالاخره به آن برسم، توانایی کسب نتیجه ای بهتر از لینز را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذبیح اله پورشیب: برای کسب طلای کاراته دنیا بی تابم و امیدوارم بالاخره به آن برسم، توانایی کسب نتیجه ای بهتر از لینز را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید